Caleffi purvo separatorius su magnetu DIRTMAG

Informacija

  • Sukūrimo data

    Spalis 2018

Nešvarumų separatoriai atskiria nešvarumus, kuriuos daugiausia sudaro smėlio ir rūdžių dalelės, cirkuliuojančios uždaros grandinės sistemose, su labai mažais hidrostatinio slėgio nuostoliais. Nešvarumai surenkami didelėje dekantavimo kameroje (kuriai atlikti valymo procedūras reikia retais intervalais), iš kuriuos jie gali būti pašalinti netgi sistemai veikiant. „DIRTMAG®“ nešvarumų separatorių serija taip pat yra įrengta su nuimamu magnetiniu žiedu, skirtu atskirti juodųjų metalų priemaišoms. Šis nešvarumų separatorius, pagamintas naudojant kompozicinę medžiagą, skirtą specialiai naudoti oro kondicionavimo sistemose, yra itin universalus, nes gali būti montuojamas tiek ant horizontalių, tiek ant vertikalių vamzdžių.

Veikimo principas

Nešvarumų separatoriaus su magnetu veikimo principas yra paremtas bendru kelių fizinių reiškinių veikimu. Vidinį elementą (1) sudaro radialinių retikulinių paviršių komplektas. Nešvarumai vandenyje, susidūrę su šiais paviršiais, yra atskiriami, nukrenta į korpuso (2) apačią, kur jie ir yra surenkami. Dėl dviejų magnetų (3), esančių specialiame nuimame išoriniame žiede, juodųjų metalų nešvarumai taip pat yra kaupiami nešvarumų separatoriaus korpuse. Didelis „DIRTMAG®“ vidinis tūris sulėtina terpės srauto greitį, taip padėdamas dėl gravitacijos atskirti terpėje esančias daleles. Surinkti nešvarumai yra pašalinami, netgi veikiant sistemai, atsukus nutekėjimo čiaupą (4). Ši procedūra gali būti atliekamai netgi sistemai veikiant.

Metalo dalelių atskyrimas

Ši nešvarumų separatorių, įrengtų su magnetu, serija našiau atskiria ir surenka juodųjų metalų nešvarumus. Nešvarumai kaupiami nešvarumų separatoriaus korpuso viduje veikiant stipriam magnetiniam laukui, kurį sukuria magnetai, esantys specialiame išoriniame žiede. Išorinis žiedas taip pat gali būti išimtas iš korpuso, kad įvyktų dekantavimas ir vėlesnis išmetimas, sistemai ir toliau veikiant. Kadangi magnetinis žiedas yra nešvarumų separatoriaus korpuso išorėje, prietaiso hidraulinės charakteristikos išlieka nepakitusios.

Purvo separatoriai kompozicinio plastiko korpusu su magnetu DIRTMAG