Valsir Triplus drenažo sistema

Valsir Triplus drenažo vamzdžiai sudaryti iš trijų medžiagų sluoksnių, kuriuos sujungus gaunama puikias garso izoliacijos ir ypač geras mechanines savybes turinti sistema. Triplus sistema užtikrina puikias mechanines charakteristikas esant žemoms (atsparumas smūgiams esant žemai –25 °C temperatūrai) ir aukštai temperatūra (nuolatinis išleidimas, kai temperatūra siekia net 95 °C).

Valsir Triplus asortimentas ir kainos PDF formatu

Valsir HDPE suvirinami vamzdynai

Valsir HDPE yra didelio tankio suvirinimo polietileno sistema, sudaryta iš vamzdžių, jungiamųjų detalių ir priedų, tinkama visų tipų įrenginiams, skirta nuotekoms ir lietaus kanalizacijai. Dėl atsparumo UV šviesai Valsir HDPE yra idealus sprendimas įrengiant virš žemės; ir po žeme arba gali būti įterptas į betoną dėl išskirtinių mechaninių savybių.

Valsir HDPE asortimentas ir kainos

Valsir Rainplus lietaus nuotekų surinkimo sistema

Valsir Rainplus leidžia visą vandens srautą nukreipti į bet kurią pastato dalį, taip suteikiant galimybę įdiegti moderniausias lietaus vandens surinkimo sistemas, kaip to reikalauja Žaliųjų pastatų programos. Itin universalus ir paprastas montavimas.

Valsir Rainplus asortimentas ir kainos

Valsir trapai ir sifonai

Visas trapų ir sifonų asortimentas HDPE ir PP nuotekų linijoms papildyti, kad būtų įmanoma pajungti visų tipų įrenginius. Trapų sistemos mažo aukščio intaliacijoms. Funkcionalus ir novatoriškas dizainas.

Valsir trapų ir sifonų kainos

Valsir vamzdynai ir jungiamosios dalys rekuperatoriams

Valsir rekuperatorių vamzdynai ir jungiamosios dalys sukurtos bendradarbiaujant su Šveicarijos kompanija Sanitized, kuri yra pasaulyje pirmaujanti antimikrobinių ir antibakterinių medžiagų gamybos srityje, garantuoja maksimalų rekuperatorių įrenginių našumą ir tarnavimo laiką.

Valsir vamzdynų ir jungiamųjų dalių kainos

Valsir priedai drenažo sistemoms

Valsir siūlo platų laikiklių sistemų ir priedų asortimentą visam drenažo tinklui įrengti. Laikiklių sistema, sudaryta iš specialių spaustukų kartu su atraminiais bėgiais ir atitinkamais priedais sukurta tam, kad būtų atspari šiluminio plėtimosi ir susitraukimo jėgoms drenažo tinkle. Laikiklių diametrų asortimentas yra nuo 40 mm iki 315 mm skersmens. Greitas ilgų kolektorių vamzdžių ruožų tvirtinimas prie lubų.

Valsir priedų drenažo sistemoms kainos