Armaflex Ultima FM patvirtintas sertifikatas

Armaflex Ultima izoliacija turinti ypatingai mažą dūmų tankį gaisro metu

Armaflex Ultima izoliacija – prevencinė priešgaisrinė apsauga

Armaflex Ultima izoliacija yra ne tik saugiausias elastomerinis rinkoje esantis produktas bet ir prevencinė priešgaisrinė apsauga. Minimalus dūmų tankis yra labai svarbus žmonių saugumui gaisro atveju. Gaisro metu paprastai ne liepsnos žudo, bet dūmai. Pagal statistikos duomenis 95% gaisrų žūsta žmonės dėl įkvėptų dūmų. Taigi mažas dūmų tankis įstrigusiems gaisre yra gyvybės ir mirties klausimas. Kai kyla gaisras, žmonės paprastai turi tik kelias minutes pabėgti, nes vos trys įkvėpti labai toksiškų ugnies dūmų gurkšniai gali būti mirtini.

Atsparumo ugniai klasė

Europos gaisrų klasifikacija tai patvirtina kaip faktą ir bandymuose vertinant statybinių gaminių elgseną gaisro metu vertina ne tik degumą, bet ir dūmų tankį, degančių lašelių sklidimą. Su naujoviška, patentuota Armaprene technologija Armacell sugebėjo sukurti elastomerinės izoliacijos sprendimą atsparų stipriai liepsnai ir tuo pat metu turintį minimalų dūmų susidarymą. Armaflex Ultima yra pirmasis elastomerinis produktas rinkoje, turintis atsparumo ugniai klasę B L -s1,d0. Ugniai atspari izoliacinė medžiaga Armaflex Ultima izoliacija išskiria žymiai mažiau dūmų nei standartiniai sintetinio kaučiuko produktai. Armaflex Ultima taip pat siūlo aukščiausią saugą ekologiniu ir sveikatos požiūriu.

Atitikties sertifikatai

FM-patvirtinta iki 25 mm storio. Testuota pagal UBC26-3, Class No. 4924 standartą

Armaflex Ultima priedai

Sukurtas specialus klijų ir valiklio asortimentas Armaflex Ultima montavimui. Armacell siūlo ne tik klasikinius Armaflex Ultima AHU-700/1,0 klijus atsparius plačiam temperatūrų diapazonui, bet taip pat yra ir pirmasis elastomerinės izoliacijos gamintojas siūlantis produktus be tirpiklių. Armaflex Ultima valiklis SF-CLEANER/1,0 atitinka aukštesnius žaliųjų pastatų schemų reikalavimus apie aplinkos ir sveikatos aspektus naudojamuose statybos produktuose.