Kokybiškų medžio pjuvenų granulių yra

Brangstant elektrai ir dujoms išaugo kokybiškų medžio pjuvenų granulių paklausa, todėl savo klientus raginame nelaukti paskutinės minutės ir medžio granulėmis pasirūpinti iš anksto. Kartu primename, kad medžio granulės gaminamos kol lauke yra teigiama temperatūra turi mažesnį peleningumą ir yra kaloringesnės. Temperatūrai nukritus žemiau 0 laipsnių sušalusius medienos rąstus yra sunkiau nužievinti, todėl daugiau žievės ir požievio patenka į pjuvenas iš kurių yra gaminamos granulės, kas lemia mažesnį kaloringumą ir didesnį pelenų kiekį. UAB AQUA CENTRUM medžio granulės yra itin kokybiškos ir skirtos granulinėms krosnelėms bei katilams. Daugiau info ir kainos mūsų elektroninėje parduotuvėje:

Armaflex sintetinio kaučiuko izoliacija gamybos ir maisto pramonės įmonėse

Procesų pramonės įranga, įskaitant vamzdynus, ortakius, talpas, vožtuvus ir flanšus turėtų būti izoliuoti, kad garai, karštas vanduo, karštos dujos arba šalti skysčiai ir skystos dujos būtų transportuojami nustatytomis temperatūrinėmis sąlygomis. Elastomerinė sinetinio kaučiuko izoliacija skirta tiek aukštos, tiek žemos temperatūros procesams. Armaflex antikondensacinės izoliacijos kevalai arba lakštai gali būti naudojami siekiant sumažinti šilumos nuostolius, pagerinti proceso efektyvumą, kondensato kontrolei ir apsaugai nuo mechaninio poveikio. Izoliuojant vamzdynus maisto ir gėrimų gamybos vietose yra svarbu užtikrinti, kad izoliacija būtų saugi, be dulkių, mikropluoštų, pelėsių ir kitų teršalų. Kad užkirsti kelią pavojingų pelėsių ir bakterijų augimui yra ypač svarbu, kad visi paviršiai maisto gamybos vietose, įskaitant atvirą izoliacijos paviršių, turi būti lengvai valomi ir prižiūrimi. Mikroporinė sintetinio kaučiuko izoliacija Armaflex su Microban technologija turi natūralų pranašumą prieš atvirų porų izoliacines medžiagas, nes gali būti padengta papildomu valomu paviršiumi tokiu kaip Arma-Chek Silver ar Armaflex Armafinish99 dažais.

Šaldymas, atšaldytas vanduo ir kondicionieriai

Atšaldyto vandens oro kondicionavimo sistemos yra naudojamos prekybos centruose, pramonės įmonėse ir komercinių biurų pastatuose. Sistemos pumpuoja vėsų vandenį į vėsinimo įrenginius ir atgal į aušintuvus per tiekimo ir grįžtamuosius vamzdynus uždaroje grandinėje, kad įrenginiai paskirstytų vėsų orą pastato viduje. Panašiai šaldymo ir dujų pagrindu oro kondicionavimo sistemos vamzdynais tiekia šaltnešį per uždarą kilpą, įskaitant kompresorius, kondensatorius, išsiplėtimo vožtuvus ir garinimo rites. Pramonės ir komerciniams pastatams su dideliais aušinimo pajėgumų poreikiais, šaldymo ir oro kondicionavimo sistemos sudaro didelę dalį bendros energijos sąnaudų. Reikšmingas kaštų mažinimas – tai teisingas mikroporinės kaučiuko izoliacijos įrengimas, kuris taip pat leidžia žymiai pagerinti sistemos efektyvumą, šiluminės savybes ir atlieka kondensato prevenciją. Drėgmė kondensuojasi iš oro ant šaltų vamzdžių paviršių ir jo lašai gali sugadinti aplinkines medžiagas ir įrangą. Neteisingas atvirų arba iš dalies atvirų porų izoliacijos pasirinkimas turi brangiai kainuojančias pasekmes, atviros poros greitai tampa prisotintos vandens garais ir praranda savo šilumines savybes, leidžia kondensatui kauptis po izoliacijos sluoksniu. Kai drėgmė įsiskverbia į izoliacinę medžiagą per plyšius ar skyles didėja efektyvumo nuostoliai, korozija, pelėsių augimas o galiausiai sutrumpėja ir įrangos tarnavimo laikas. Armaflex lankstūs, uždarų mikroporų izoliacijos produktai, tokie kaip AF/ Armaflex, užkirs kelią tokiam drėgmės patekimui dėl geresnių vandens garų difuzijos atsparumo rodiklių, kurių vertė ≥10 000 μ (mu vertė). Armaflex suteikia vientisą barjerą, kuris neleidžia vandens garams patekti po izoliacijos sluoksniu ir dėl to Armaflex izoliacijai nėra reikalingas išorinis aliuminio folijos garų barjeras, kuris naudojamas su mineraline vata arba fenolinėmis putomis.

Kodėl yra svarbu įrengti Armaflex izoliaciją?

Nepakankama izoliacija ar jos nebuvimas yra pagrindinė energijos eikvojimo priežastis. Uždarų porų sintetinio kaučiuko izoliacija apsaugo vamzdynus ir sistemas, didina jų efektyvumą ir eksploatavimo trukmę.

Izoliuoti vamzdynus ir gamybos įrangą yra svarbu dėl daugelio priežasčių:

  • Energijos ir sąnaudų taupymas;
  • Kondensato kontrolė;
  • Apsauga nuo užšalimo;
  • Personalo ir įrangos apsauga;
  • Triukšmo mažinimas.

Daugeliu atvejų suma išleista izoliacijos įrengimui atsiperka per tris mėnesius. Be to, nuo to laiko, kai buvo įrengta izoliacija susigrąžintos santaupos tęsiasi, tuo pačiu padidindamos pramonės įmonių pelną, metai iš metų, per visą izoliacijos eksploatavimo laikotarpį.

Kodėl verta įrengti Armaflex izoliaciją?

Nepakankama izoliacija ar jos nebuvimas yra pagrindinė energijos eikvojimo priežastis. Uždarų porų sintetinio kaučiuko izoliacija apsaugo vamzdynus ir sistemas, didina jų efektyvumą ir eksploatavimo trukmę.

UAB AQUA CENTRUM direktorius Andrius Macijauskas teigia, kad izoliuoti vamzdynus ir gamybos įrangą yra svarbu dėl daugelio priežasčių: energijos ir sąnaudų taupymo, kondensato kontrolės, apsaugos nuo užšalimo, personalo ir įrangos apsaugos, triukšmo mažinimo gamybinėse patalpose.

Daugeliu atvejų suma išleista izoliacijos įrengimui atsiperka per tris mėnesius. Be to, nuo to laiko, kai buvo įrengta izoliacija susigrąžintos santaupos tęsiasi, tuo pačiu padidindamos pramonės įmonių pelną, metai iš metų, per visą izoliacijos eksploatavimo laikotarpį. Procesų pramonės įranga, įskaitant vamzdynus, ortakius, talpas, vožtuvus ir flanšus turėtų būti izoliuoti, kad garai, karštas vanduo, karštos dujos arba šalti skysčiai ir skystos dujos būtų transportuojami nustatytomis temperatūrinėmis sąlygomis. Elastomerinė sinetinio kaučiuko izoliacija skirta tiek aukštos, tiek žemos temperatūros procesams. Armaflex antikondensacinės izoliacijos lakštai arba kevalai (iki 168 mm skersmens) gali būti naudojami siekiant sumažinti šilumos nuostolius, pagerinti proceso efektyvumą, kondensato kontrolei ir apsaugai nuo mechaninio poveikio. Izoliuojant vamzdynus maisto ir gėrimų gamybos vietose yra svarbu užtikrinti, kad vamzdynų izoliacija būtų saugi, be dulkių, mikropluoštų, pelėsių ir kitų teršalų. Kad užkirsti kelią pavojingų pelėsių ir bakterijų augimui yra ypač svarbu, kad visi paviršiai maisto gamybos vietose, įskaitant atvirą izoliacijos paviršių, turi būti lengvai valomi ir prižiūrimi.  Armaflex lankstūs, uždarų mikroporų izoliacijos produktai, tokie kaip AF/ Armaflex, Armaflex ACE padės užtikrinti, kad būtų išvengta aukščiau paminėtų problemų. Taip pat verta paminėti, kad mikroporinė sintetinio kaučiuko izoliacija AF/Armafex su Microban technologija turi natūralų pranašumą prieš atvirų porų izoliacines medžiagas, nes gali būti padengta papildomu valomu paviršiumi tokiu kaip Arma-Chek Silver ar Armaflex Armafinish 99 dažais.

Dar viena tema aktuali ne tik įmonėms, bet ir privačių patalpų savininkams – garso izoliacija.Triukšmas vis labiau veikia mūsų gyvenimą. Nesvarbu, ar darbe, viešuosiuose pastatuose, lauke ar namuose – visi esame veikiami triukšmo. Darbo aplinkoje akustinė izoliacija yra būtina norint užtikrinti efektyvų bendravimą ir darbuotojų gerovę. Garso izoliacijos sprendimai yra pagrindinė priemonė, siekiant padidinti produktyvumą. Miestams augant ir vystantis, žmonės siekia ramybės savo namuose. Akustinė pastatų izoliacija reiškia lengvumą ir patogumą, taip pat privatumą, intymumą ir saugumo jausmą. Vis labiau vertinama privati gyvenamoji erdvė atsispindi aukštesniuose reikalavimuose pastatų garso izoliacijai. Šiais laikais nuomininkai ir pirkėjai tikisi sustiprintos triukšmo kontrolės patalpose. Su Armaflex ArmaSound RD ir ArmaComfort Barrier  ekonomiškais ir lengvai įrengiamais triukšmo mažinimo pastatuose sprendimais galite turtėti geresnę gyvenimo kokybę savo pastate. Lengviausias būdas ramiai ir patogiai aplinkai yra sumažinti garso perdavimą naudojant akustinę izoliaciją, kuri priešinasi garso perdavimo bangoms. Paprasčiau tariant, garso perdavimas bus sumažintas pridedant akustinės izoliacijos masę tarp garso šaltinio ir jo imtuvo. Oro kondicionavimo kompresoriai, šildymo siurbliai ir įrenginiai gali sukelti nepriimtiną triukšmo lygį pastatuose. Pramoninėje aplinkoje generatoriai, siurbliai, spausdinimo mašinos ar kita pramoninė įranga gali sukelti klausos praradimą ir kelia pavojų darbuotojų sveikatai ir saugumui. Ventiliatorių korpusai, apsauginiai ekranai, mobiliosios pertvaros ar garso sklidimo sienutės gali būti lengvai pagamintos naudojant akustinius ArmaComfort barjerus. Nesvarbu, ar jums reikia akustinių barjerų lengvoje pramoninėje aplinkoje,  garso pertvaros pastatuose ar transporto priemonių keliamo triukšmo mažinimo srityje galite lengvai sukurti ramias zonas dėka našių Armaflex akustinių barjerų. Jūsų projektas reikalauja daugiau? Jūs nusipelnėte geriausio sprendimo. Patirkite skirtumą, susisiekite dėl Jums tinkančio sprendimo:

UAB AQUA CENTRUM, tel.: +37067190646, el. paštas: info@aquacentrum.lt

Nauja paslauga – gumos gaminių pjaustymas, tarpinių gamyba

UAB AQUA CENTRUM pradėjo teikti naują paslaugą – įvairių sintetinės gumos gaminių apdirbimas ir specializuotų gaminių užsakomoji gamyba.

Apdirbamos medžiagos: mikroporinis sintetinis kaučiukas, mikroporinis polietilenas, mikroporinis poliuretanas, silikoninis putplastis, įvairios struktūros gumos gaminiai arba kliento pateiktos medžiagos.

Gaminiai: lipnios juostos; tarpinės ir sandarinimo juostos; vibracijos mažinimo lakštai; tarpikliai; įrankių dėklai; kilimėliai; paklotai ruošinių transportavimui ir kiti produktai pagal kliento pateiktus brėžinius. Gaminiai gali būti dengiami apsauginėmis dangomis arba klijų sluoksniu.

Pritaikymo sritys: automobilių gamybos pramonė, elektros pramonės komponetų gamyba, ventiliacijos įrangos ir rekuperatorių gamyba, laisvalaikio ir statybų pramonės, maisto, mechaninės inžinerijos ir pakavimo pramonės įmonės.

Apdirbimo būdai: pjovimas, dengimas apsauginėmis dangomis arba klijų sluoksniu, išpjovimas štampavimo būdu, išpjovimas štampavimo būdu kai gaminiai lieka ant lipnaus pagrindo, frezavimas, ritinių pjaustymas, CNC pjaustymas, laminavimas, CNC pjaustymas aukšto slėgio vandens srove, polietileno vakuuminis gilus formavimas. Daugiau informacijos meniu juostoje: KAUČIUKO PJAUSTYMAS

Pažangiausia technika leidžia kurti ir gaminti aukščiausios klasės ir aukštos kokybės gaminius. Mums priimtinos mažos ir didelės apimties serijos, taip pat specialios konstrukcijos, kurios atitinka klientų ir rinkos reikalavimus. Pavyzdžiui, sudėtingos pakuotės ar tarpinės gali būti gaminamos lanksčiai ir nebrangiai, be brangių (giliai įtraukiančių) įrankių išlaidų.

UAB AQUA CENTRUM įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje“ 2020 m.

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę. UAB AQUA CENTRUM duomenys rekvizitai.lt portale

Pristatome naują tiekėją – Italijos įmonę VALSIR S.p.A.

VALSIR S.p.A. tiki inovacijų stiprumu ir dėl šios priežasties kiekvienais metais maždaug 3,5% savo apyvartos investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Jos pastangų šioje srityje rezultatas yra 16 skirtingų produktų grupių, turinčių daugiau kaip šešis tūkstančius gaminių ir daugiau nei 30 Europos patentų, produktų, sukurtų specializuotų inžinierių ir technikų komandos, kuri naudojasi gerai įrengtomis laboratorijomis prototipams paruošti ir gaminti, naujų produktų, kuriems atliekami testai nepalankiausiomis sąlygomis, bandymai, kurie gerokai viršija griežčiausių tarptautinių standartų reikalavimus, bandymai.

Valsir produktų asortimentas

Valsir drenažo sistemos. Plačiausias vamzdžių ir jungiamųjų detalių asortimentas drenažo sistemoms ir lietaus kanalizacijai: suvirinami, sujungiamii, daugiasluoksniai ir izoliuojantys nuo garso vamzdynai. Itin universalus ir paprastas montavimas bei platus specialių detalių, leidžiančių statyti bet kokio tipo sistemas, pasirinkimas. 

Valsir trapai ir sifonai. Papildydama drenažo produktų linijas, Valsir tiekia platų novatoriškų ir patentuotų sprendimų asortimentą, atitinkantį visus reikalavimus ir montavimo tipus. Toks, kaip seklus sifonas T-58, kurio aukštis siekia vos 58 mm, yra idealus sprendimas objektams su ribotu grindų gyliu, užtikrinantis maksimalų drenažo efektyvumą, o dvigubo hidraulinio sandariklio dėka jis efektyviai šalina kvapus. Valsir trapų ir sifonų asortimentas taip pat apima grotelių ir dangčių asortimentą su patraukliu ir novatorišku dizainu.

Valsir HDPE didelio tankio suvirinamo polietileno vamzdynų sistema. Valsir HDPE yra suvirinimų vamzdynų sistema, sudaryta iš vamzdžių, jungiamųjų detalių ir priedų, tinkama visų tipų objektams, skirta nuotekoms ir lietaus kanalizacijai. Dėl atsparumo UV šviesai Valsir HDPE yra idealus sprendimas įrengiant virš žemės; ir po žeme arba gali būti įterptas į betoną dėl išskirtinių mechaninių savybių.

Valsir Rainplus lietaus drenažo sistema. Rainplus yra moderniausia technologija statybų sektoriuje ir lietaus nutekėjime nuo vidutinių ir didelių pastatų stogų. Sistema naudoja pastato aukštį kaip varomąją jėgą, kuri kartu su neigiamo slėgio poveikiu leidžia pasiekti didelio greičio srautus ir taip padidinti drenažo efektyvumą. Rainplus leidžia nukreipti visą vandens srautą į bet kurią pastato dalį, taip suteikiant galimybę įdiegti moderniausias lietaus vandens surinkimo sistemas, kaip to reikalauja Žaliųjų pastatų programa. Rainplus sifoninė drenažo sistema susideda iš specialių išleidimo angų, kurios yra užpatentuotos, suprojektuotos ir išbandytos pagal Amerikos standartą ASME A112.6.9 ir Europos standartą EN 1253 ir sujungtos su HDPE didelio tankio polietileno vamzdžiais. Išleidimo angose taip pat yra specialių komponentų, kurie leidžia montuoti ant bet kokio tipo stogo ir hidroizoliacinio lakšto.

Valsir Triplus drenažo sistema. Triplus drenažo vamzdžiai yra sudaryti iš trijų medžiagų sluoksnių, kuriuos sujungus gaunama ypač gerų mechaninių savybių sistema net esant žemai temperatūrai ir puiki garso izoliacija. Triplus yra „push-fit“ sistema, apimanti trigubo sluoksnio vamzdžius, jungiamąsias detales ir priedus, užtikrinančius atliekų sistemų mažą triukšmo lygį, kurio reikalauja galiojantys įstatymai ir standartai. Valsir Triplus asortimentą sudaro vamzdžių ilgiai nuo 150 mm iki 3 m ir pasižymi plačiu jungiamųjų detalių ir priedų pasirinkimu, leidžiančiu konstruoti pačias įvairiausias sistemos konfigūracijas. 

Valsir EPE vamzdžiai ir jungiamosios dalys iš polietileno putplasčio rekuperatoriams.

Vamzdynų ir jungiamųjų detalių iš polietileno putplasčio (EPE) sistema pritaikyta DN 125, 160 ir 180 mm (storis 16 mm / 30 kg / m³) jungtims. Paprastas ir greitas montavimas su specialių jungčių pagalba užtikrina puikų sandarumą. Ši sistema naudojamas rekuperatoriaus arba vėdinimo įrenginio blokui prijungti prie išorės, kad būtų užtikrintas įeinančio ir išleidžiamo oro srautas. Dėl izoliacijos, kuri sumažina šilumos nuostolius, padeda išvengti kondensato susidarymo, idealiai tinka automatizuotoms rekuperatorių ir vėdinimo sistemoms.

Armaflex lipnios juostos kaučiuko izoliacijos apsaugai nuo UV ir mechaninio poveikio

Baltos spalvos Armaflex ACES lipni juosta skirta apsaugoti šilumos siurblių, išorinių kondicionierių blokų vamzdynus izoliuotus sintetinio kaučiuko izoliacija. Armaflex lipni juosta pagaminta poliolefino kopolimero (PE) pagrindu, sustiprinta aliuminio folijos vidiniu sluoksniu. Lipnios juostos išmatavimai: plotis=40,0 mm, rulono ilgis=10,00 m, juostos storis=0,6 mm. Juosta specialiai sukurta izoliacijos apsaugai nuo išorės mechaninio poveikio ir UV spindulių. Panaudojimo sritys: vamzdynų šiluminė izoliacija, saulės kolektoriai, motorinės transporto priemones, dujotiekio ir garo tiekimo linijos. Armaflex ACES lipni juosta yra atspari UV spinduliams. Tinka saulės kolektorių ir šildymo vamzdynų izoliacijai apsaugoti.

Lipnios juostos Armaflex ACES nuotraukų galerija:

Baltos spalvos Armaflex TAPE-PE-FE902 lipni juosta yra atspari UV spinduliams ir mechaniniam poveikiui. Skrita naudoti šilumos siurblių ir kondicionavimo sistemų izoliuotų vamzdynų apsaugai. Lipnios juostos rulono išmatavimai: plotis=50,0 mm, rulono ilgis=25,00 m, juostos storis=0,23 mm.

Lipnios juostos Armaflex TAPE-PE-FE902 nuotraukų galerija:

UAB AQUA CENTRUM Armaflex BREEAM LEED

Armaflex žaliųjų pastatų projektuose

Ryšys tarp EPD (ekologiškų produktų deklaracijų)  ir ekologiškų pastatų schemų iš pirmo žvilgsnio dažnai nėra aiškus. Būtina įsigilinti į šią temą, kad suprastumėte EPD svarbą žaliųjų pastatų schemų genams. Todėl, norėdama paremti savo verslo partnerius, Armacell sukūrė specialius dokumentus (informacinius lapus) labiausiai išgarsėjusioms žaliųjų pastatų schemoms. Čia pateikiama bendro pobūdžio informacija:

BREEAM

BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) reiškia pastatų tyrimų aplinkos įvertinimo metodą ir yra seniausia ir labiausiai paplitusi tvarios statybos sertifikavimo sistema. Ši sertifikavimo sistema buvo sukurta Didžiojoje Britanijoje 1990 m. Nors iki šiol BREEAM vertinamų gaminių sistemoje nėra techninių izoliacinių medžiagų sistemos, daugelį rezultatų, deklaruotų remiantis EPD, galima naudoti žaliųjų pastatų schemoms. Remiantis BREEAM techniniu vadovu (2014 m.), skyriuose “Valdymas”, “Sveikata ir gerovė”, “Energija ir medžiaga” yra nagrinėjami atitinkami klausimai. Pagal šią schemą patvirtinti LCA (gyvenimo ciklo įvertinimo) ir EPD duomenų kreditai, kurie daro teigiamą poveikį gaminio klasifikavimui.

LEED

LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) pastatų sertifikavimo sistema yra paremta britų BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) schema, ją išplėtojo JAV žaliųjų pastatų taryba (USGBC) ir pirmą kartą pristatė 2000 m. LEED v4 įvertinimo kategorijose yra specialūs Armaflex izoliacinių medžiagų punktai kategorijose “Medžiagos ir ištekliai”, “Patalpų aplinkos kokybė”, “Energija ir atmosfera” ir “Dizaino inovacijos”.

SERTIFIKATŲ NAUDA:

Armacell GmbH yra pirmasis lanksčių techninių izoliacinių medžiagų gamintojas, atlikęs išsamų gyvenimo ciklo vertinimą (LCA) ir tuo remdamasis paskelbęs aplinkosaugos produktų deklaracijas, patvirtintas Institut Bauen und Umwelt e. V. (IBU). Turėdamas šį statybos produktų tvarumo pasą, koncernas Armacell palaiko ekologiškos statybos tendenciją ir įsipareigoja laikytis tokio skaidrumo lygio gaminių, kurie šiuo metu yra unikalūs pramonėje. Armaflex ekologiškų produktų deklaracijos (EPD) yra privalomos, visuotinai galiojančios, jas parengė ekspertai bendradarbiaudami su Armacell ir jos buvo patikrintos nepriklausomų ekspertų. Tokiu būdu įmonė teikia architektams, sąmatų vertintojams ir  statybos konkursus organizuojantiems asmenims patikimą informaciją tvarių pastatų projektams planuoti. Akivaizdus akivaizdus EPD (ekologiškų produktų deklaracijų) privalumas visiems, dalyvaujantiems statybų procese.

Armacell produktai turintys EPD (ekologiškų produktų deklaracijas): AF/Armaflex, NH/Armaflex, SH/Armaflex, HT/Armaflex, Armaflex ULTIMA, AF/Armaflex Class 0

UAB AQUA CENTRUM EKOgranules ENplus LT315

Nauja lengvesnė 10 kg. medžio pjuvenų granulių pakuotė

UAB AQUA CENTRUM savo klientams tiekia aukščiausios kokybės medžio pjuvenų granules. Medžio granulės pagamintos pagal naujausias technologijas, eglinės pjuvenos yra džiovinamos juostinėse džiovyklose, todėl yra išsaugomos medienos savybės, kurios lemia medžio granulių kaloringumą. Ekogranulės skirtos tiems, kas ieško kokybiškų ir kaloringų medžio puvenų granulių. Šios granulės puikiai tinka granulinėms krosnelėms, jas valyti teikia tik kas 2-3 savaites.

Medžio pjuvenų granulės:

Grynasis kaloringumas: 5,1 kWh/kg

Diametras: 6 - 8 mm Pelenai: 0,4%

Drėgnumas: 5%

Tūrinis tankis: 690 kg/m3

Dėl kainų ir užsakymų teirautis info@aquacentrum.lt arba:

Pagrindinis biuras ir prekyba iš sandėlio Klaipėdoje:
UAB „AQUA CENTRUM“
Birutės g. 27, KLAIPĖDA LT-91214
Tel.: +370 671 90646
E-mail: info@aquacentrum.lt
Dirbame:
Pirmadienis ‒ Penktadienis
Nuo 9.00 val. iki 17.00 val.

AF Armaflex su MICROBAN technologija

AF Armaflex yra pirmoji lanksti izoliacinė medžiaga, aprūpinta MICROBAN technologija. Kai mikrobai liečiasi su izoliacijos paviršiumi, MICROBAN apsauga prasiskverbia pro mikroorganizmo ląstelių sienelę, sutrikdydama jo gebėjimą veikti, augti ir daugintis. Kadangi apsauga integruota gamybos proceso metu, ji neišsiplaus ir nenusidėvės. Tai suteikia AF Armaflex gaminiams papildomą apsaugos nuo pelėsio ir miltligės lygį, todėl yra idealus ilgalaikis sprendimas vėdinimo ar oro kondicionavimo įrangos izoliacijai viešuose pastatuose, pavyzdžiui, mokyklose, ligoninėse, senelių namuose, biuruose ir oro uostuose, taip pat mechaninių sistemų apsaugai farmacijos ar maisto pramonėje.

TRIGUBA APSAUGA

AF Armaflex yra profesionali lanksti izoliacija, užtikrinanti patikimą ir nuolatinę kondensato kontrolę. Optimalus labai mažo šilumos laidumo ir ypač didelio atsparumo vandens garų perdavimui derinys apsaugo nuo ilgalaikių energijos nuostolių ir vandens garų patekimo bei sumažina korozijos riziką po izoliacijos sluoksniu.

AF ARMAFLEX AKTYVI MIKROBAN ANTIMIKROBINĖ APSAUGA

EPA (JAV Aplinkos apsaugos agentūros) tyrimas rodo, kad kondicionuojamų patalpų terpė dažnai yra palanki mikrobams ir bakterijoms. Patalpų oras gali būti užterštas net 10 kartų daugiau nei lauko oras. Mikrobų tarša yra pagrindinis patalpų oro taršos elementas. Mikrobai, kuriuos galima rasti ŠVOK sistemose ir ant jų, apima dėmes ir kvapą sukeliančias bakterijas, pelėsį ir miltligę. Vėliau šie mikrobai į patalpų orą išskiria sporas, ląsteles, fragmentus ir lakiuosius organinius junginius (LOJ), taigi gali prisidėti prie gerai žinomo sergančiųjų pastato sindromo. Pelėsiai ir miltligė papildomai skatina biologinį ar cheminį medžiagų skaidymąsi.