Caleffi XF pusiau automatinis savaime išsivalantis magnetinis filtras

Naujas magnetinis nešvarumų atskyrimo filtras Caleffi XF

Naujas magnetinis nešvarumų atskyrimo filtras Caleffi XF neprilygstamam sistemos valymui.

Caleffi XF savaime išsivalantis magnetinis filtras sukurtas šilumos siurblių ir dujinių katilų šilumokaičių apsaugai. Kas yra Caleffi XF? Kito lygio nešvarumų atskyrimo filtras šildymo ir vėsinimo sistemoms. Dvigubas filtravimo efektas leidžia surinkti daleles, kurios yra du kartus mažesnės už tas, kurias sulaiko dauguma šiuo metu rinkoje esančių filtrų, ir jas pašalinti, laikui bėgant išlaikant filtro efektyvumą.

Kodėl verta įrengti Caleffi XF?

Siekiant apsaugoti įvairius šildymo ir (arba) vėsinimo sistemos komponentus, ypač jei yra sumontuotas šilumos siurblys. CALEFFI XF apsaugo nuo vožtuvų veikimo sutrikimų, šilumokaičių užsikimšimų ir siurblių užstrigimo, taip išvengiant nepatogumų dėl mažesnio šilumokaičio efektyvumo.

Kaip veikia Caleffi XF?

Caleffi XF savaime išsivalantis magnetinis filtras atskiria nešvarumus sistemoje tiesiai nuo pirmosios sistemos cirkuliacijos pradžios. Didelis filtravimo paviršius ir priemaišų atskyrimas dekantavimo sistemos pagalba taip pat sumažina tinklelio užsikimšimo problemą. Sistemos vanduo apdorojamas trimis skirtingais etapais: pradinis atskyrimo tinklelis, centrinis magnetas ir išėjimo filtras. CALEFFI XF nuolat saugo šilumos siurblių ir dujinių katilų įrenginius ir šilumokaičius nuo bet kokių priemaišų, susidarančių hidraulinėje grandinėje. Jis gali būti pritaikytas horizontaliam arba vertikaliam montavimui. Vidiniai valymo šepečiai leidžia atlikti techninę priežiūrą neišjungiant įrenginio.

 

Armaflex Ultima FM patvirtintas sertifikatas

Armaflex Ultima izoliacija turinti ypatingai mažą dūmų tankį gaisro metu

Armaflex Ultima izoliacija – prevencinė priešgaisrinė apsauga

Armaflex Ultima izoliacija yra ne tik saugiausias elastomerinis rinkoje esantis produktas bet ir prevencinė priešgaisrinė apsauga. Minimalus dūmų tankis yra labai svarbus žmonių saugumui gaisro atveju. Gaisro metu paprastai ne liepsnos žudo, bet dūmai. Pagal statistikos duomenis 95% gaisrų žūsta žmonės dėl įkvėptų dūmų. Taigi mažas dūmų tankis įstrigusiems gaisre yra gyvybės ir mirties klausimas. Kai kyla gaisras, žmonės paprastai turi tik kelias minutes pabėgti, nes vos trys įkvėpti labai toksiškų ugnies dūmų gurkšniai gali būti mirtini.

Atsparumo ugniai klasė

Europos gaisrų klasifikacija tai patvirtina kaip faktą ir bandymuose vertinant statybinių gaminių elgseną gaisro metu vertina ne tik degumą, bet ir dūmų tankį, degančių lašelių sklidimą. Su naujoviška, patentuota Armaprene technologija Armacell sugebėjo sukurti elastomerinės izoliacijos sprendimą atsparų stipriai liepsnai ir tuo pat metu turintį minimalų dūmų susidarymą. Armaflex Ultima yra pirmasis elastomerinis produktas rinkoje, turintis atsparumo ugniai klasę B L -s1,d0. Ugniai atspari izoliacinė medžiaga Armaflex Ultima izoliacija išskiria žymiai mažiau dūmų nei standartiniai sintetinio kaučiuko produktai. Armaflex Ultima taip pat siūlo aukščiausią saugą ekologiniu ir sveikatos požiūriu.

Atitikties sertifikatai

FM-patvirtinta iki 25 mm storio. Testuota pagal UBC26-3, Class No. 4924 standartą

Armaflex Ultima priedai

Sukurtas specialus klijų ir valiklio asortimentas Armaflex Ultima montavimui. Armacell siūlo ne tik klasikinius Armaflex Ultima AHU-700/1,0 klijus atsparius plačiam temperatūrų diapazonui, bet taip pat yra ir pirmasis elastomerinės izoliacijos gamintojas siūlantis produktus be tirpiklių. Armaflex Ultima valiklis SF-CLEANER/1,0 atitinka aukštesnius žaliųjų pastatų schemų reikalavimus apie aplinkos ir sveikatos aspektus naudojamuose statybos produktuose.

 

Kailex klijų pompos su teptuku

Kaiflex klijų pompos izoliavimo specialistams

Kaiflex klijų pompa su 17 mm teptuku ir apsauginiu plastikniu dangteliu, trumpu arba ilgu laikikliu

Kaiflex klijų pompos leidžia efektyviai dirbti naudojant Kaiflex 414 serijos klijus. Speciali Kaiflex klijų pompos konstrukcija neleidžia klijų lašeliams patekti ant izoliacijos išorinės pusės. Kaiflex klijų pompa yra labai patogi tepti klijams tiek ant izoliacijos lakštų briaunų tiek izoliuojant vamzdynus kaučiuko izoliacijos kevalais. Pompa su trumpu snapeliu skirta izoliacijos lakštams ir dideliems plotams dengti. Klijų pompa ilgu snapeliu yra patogesnė izoliuojant ortakių sistemas, kur dažnai būna mažai vietos ir ilgas snapelis leidžia lengviau pasiekti sunkiau prieinamas izoliavimo vietas. Izoliavimo darbai dėka Kaiflex klijų pompos atliekami žymiai greičiau negu naudojantis įprastu teptuku. Kaiflex klijų pompa padeda sumažinti klijų sąnaudas. Klijų pompos mechanizmas, skirtas montuoti su įvairių stilių ir dydžių skardinėmis. 11 ir 17 mm teptukus galima įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Pompa tinkama naudoti su įvairiais produktais, tokiais kaip neopreno klijai, naftos produktai, tirpikliai, žibalas, benzinas, terpentinas, mišiniai, variniai tepalai, apsauga nuo sulipimo ir kt.

Klijų pompos naudojimo instrukcija

  • Prieš pilant klijus į pompą juos reikia gerai išmaišyti;
  • Plastikinis kamštelis skirtas apsaugoti teptuką ir neleisti sudžiūti klijams;
  • Baigus izoliacijos montavimo darbus teptuką rekomanduojame išvalyti Kaiflex CLEANER valikliu.

Prieš užpildydami Kaiflex klijų pompą, 414 serijos Kaiflex klijus gerai išmaišykite. Pompa pildoma maksimaliai iki ¾ tūrio. Veliau, kai lieka pripildyta tik ¼ pompos talpos, ją galima užpildyti pakartotinai. Prieš naudojant pompą, stipriai ir sandariai užsukite pompos dangtelį tada nuimkite plastikinį apsauginį teptuko dangtelį. Baigus darbą, ant teptuko uždedamas apsauginis dangtelis, kuris neleidžia sudžiūti klijams. Panaudojus klijus, teptuką galima nuvalyti specialiu valikliu Kaiflex CLEANER ir po to sandariai uždengti apsauginiu dangteliu.

 

Caleffi purvo atskirtuvas Dirtmag PRO su dviguba magnetų sistema

Caleffi DIRTMAG PRO: dviguba magnetų sistema, dvigubas efektyvumas

Purvo atskirtuvas DIRTMAG PRO: du magnetai, dvigubas efektyvumas.

Caleffi purvo atskirtuvas DIRTMAG su korpusu pagamintu iš polimerų jau dešimt metų rinkoje! Šio jubiliejaus proga Caleffi papildė savo sėkmingą purvo atskirtuvų asortimentą naujuoju DIRTMAG PRO. Šis naujas purvo atskirtuvas yra dar galingesnis ir veiksmingesnis, ypač labai užterštose sistemose. Purvo atskirtuvas DIRTMAG PRO su dviguba magnetų sistema yra skirtas apsaugoti dujinių katilų ir šilumos siurblių šilumokaičius bei cirkuliacinius siurblius nuo sistemoje esančių purvo dalelių, magnetito.

Nors naujojo DIRTMAG PRO išvaizda nesiskiria nuo atnaujinto patvaraus DIRTMAG, keletas skirtumų slypi viduje. Purvo separatorius DIRTMAG PRO yra su nauja novatoriška magnetų sistema, užtikrinančia 30 % didesnį veiksmingumą, palyginti su klasikine versija.

DIRTMAG PRO iš vidaus

Speciali modernizuoto vidinio elemento forma leidžia veiksmingai apdoroti didesnį srautą. Kadangi šis elementas surenka daugiau dalelių, jo konstrukcija buvo pakeista taip, kad tilptų papildomas vidinis magnetas. Magnetito atskyrimas pagerėja 40 %, palyginti su tradiciniu DIRTMAG, todėl DIRTMAG PRO labai tinkamas montuoti didesnėse arba labiau magnetitu užterštose sistemose. Purvo atskirtuvas DIRTMAG PRO su dviguba magnetų sistema yra lengvai prižiūrimas dėka išleidimo kranelio esančio surinkimo kameros apatinėje dalyje.

Caleffi Dirtmag PRO purvo atskirtuvas 5457 Serija
Caleffi DIRTMAG PRO pjūvis (1 pav.)

1. Modernizuotas vidinis elementas purvo dalelių atskyrimui

2. Didelės talpos purvo surinkimo kamera

3. Išorinis žiedas su dviejų magnetų sistema (2 x 0,3 T)

4. Vidinė magnetų sistema iš keturių stipraus magnetinio lauko magnetų (4×0,485 T)

5. Srauto sulėtėjimo kamera, skirta efektyviam purvo surinkimui

6. Išleidimo kranelis

Dėl šių savybių purvo separatorius DIRTMAG PRO su dviguba magnetų sistema yra vienas efektyviausių rinkoje.

DIRTMAG PRO iš išorės

Naujosios versijos išorė beveik nesiskiria nuo įprasto DIRTMAG. Vienintelis išorinis skirtumas yra nuorinimo dangtelis, esantis purvo atskirtuvo viršuje, kurio padėtį teko pakeisti dėl papildomų magnetų sistemos centre. Kaip ir kitus polimerinius purvo atskirtuvus, DIRTMAG PRO galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Papildomai galima naudoti is anskto suformuotą izoliacinį apvalkalą, taip užtikrinant paprastą montavimą ir saugią priežiūrą.

Energijos taupymas

Caleffi S.p.A. atlikti bandymai ir tyrimai parodė, kad Caleffi oro ir purvo atskirtuvai sumažina sistemų energijos sąnaudas iki 15 %.

Armaflex Izoliacija vamzdžiams ir kodėl reikalinga izoliuoti vamzdynus?

Izoliacija vamzdžiams, kaip parinkti ir kodėl reikalinga izoliuoti vamzdynus?

Izoliacija vamzdžiams, kaip parinkti ir kodėl reikalinga izoliuoti vamzdynus? Tinkamai parinkta antikondensacinė izoliacija vamzdžiams gali užkirsti kelią kondensato susidarymui šaldymo ir vėsinimo sistemose ir tuo pačiu metu leidžia efektyviai panaudoti gaunamą energiją ir mažinti CO² taršą. Geresnis supratimas, kaip ant vamzdynų arba ortakių sistemų susidaro kondensatas ir progresuoja izoliacijos charakteristikos, apskaičiuojant reikiamus storius, padeda lengviau išspręsti šią problemą ir parinkti tinkamą izoliaciją vamzdžiams.

Šildymo sistemų izoliavimas

Karšti įrenginiai (šildymo ir karšto vandens vamzdžiai) daugiausia izoliuojami siekiant sumažinti energijos sąnaudas. Dėl montavimo sudėtingumo šildymo sistemų uždarymo vožtuvai, jungiamosios detalės ir vamzdynai dažnai paliekami neapšiltinti izoliacija. Paliekant šias vamzdynų sistemas neizoliuotas  prarandama 30 % šiluminės energijos.  Šią problemą lengvai išspręsite su Armaflex izoliacija, nes ji yra lanksti ir lengvai įrengiama. Armaflex įrengimo instrukcijos pateikia visus modelius reikalingus įvairių tipų vožtuvams, flanšams ir jungiamosioms detalėms izoliuoti.

Šaldymo sistemų izoliavimas

Šalčio sistemos (pvz., oro kondicionavimo sistemų vėsaus vandens vamzdžiai arba komercinių šaldiklių siurbimo linijos) izoliuojami siekiant apsaugoti nuo kondensato susidarymo. Šaldymo sistemose, kur vamzdynų linijos temperatūra žemesnė nei aplinkos temperatūros, vandens garai gali kondensuotis ant šalto paviršiaus, dėl kurio susidaro kondensatas.

Padeda sumažinti išlaidas ir išvengti nuostolių

Kondensatas ant pastatų lubų, sienų ir įrangos gali sukelti dideles išlaidas. Neskaitant patalpų remonto išlaidų žalos, gali būti ir techninės priežiūros išlaidos, atsirandančios dėl nuolatinio drėgnumo ant patalpų lubų, sugedusių prekių ar trikdžių gamybos procesuose. Be to, kai pablogėja izoliacinės medžiagos  savybės, patalpose tampa drėgna, energijos nuostoliai gali smarkiai išaugti. Didelė drėgmės koncentracija sukelia pavojingą įrangos koroziją. Todėl kondensato kontrolė žemų temperatūrų vamzdynų sistemose naudojant mikroporinę kaučiuko izoliaciją yra pagrindinė priemonė išvengti kondensato susidarymo.

Kodėl susidaro kondensatas?

Kondensatas atsiranda vien dėl to, kad vandens garų yra tik tiek, kiek gali sugerti patalpoje esantis oras. Esant 100 % prisotinimui, paprastai žinomas terminas kaip „rasos taškas“, oras yra prisotintas ir būtent šiame etape drėgmė išsiskiria lašelių pavidalu ant šaltų paviršių, kurie greitai tampa šlapiais.

Tam tikroje temperatūroje ir su tam tikra santykine drėgme, ore yra apibrėžtas vandens garų kiekis. Jei patalpoje esantis oras pradės vėsti, jis pasieks šį 100 % prisotinimą tam tikroje temperatūroje. Jei tada oras ir toliau taps vėsesnis, dalis vandens garų nebegalės būti nematomo pavidalo vandens garais ir tada pradės formuotis skysti vandens lašeliai.

Šiltas oras gali sugerti daugiau vandens garų nei šaltas oras ir taip vėstantis oras virš rasos taško sukels drėgmės susidarymą ant šaltų vamzdžių ir įrangos. Žemiau pateiktame pavyzdyje vėsinant orą nuo +22°C iki rasos taško +18,4°C, susidaro kondensatas (1 pav.).

(1 pav.) Oras negali sugerti begalybės vandens garų kiekio.

Kondensatas susidaro dėl aplinkos ir vamzdynų temperatūrų skirtumo

Vamzdyno terpės temperatūra žemesnė nei aplinkos temperatūra, vandens garai kondensuojasi ant šalto paviršiaus. Paveikslėlyje matome, kad neteisingai parinktas izoliacijos sluoksnis apsaugo nuo kondensato trumpam laikotarpiui. Po tam tikro laiko, paskeitus patalpų drėgmei ir nukritus temperatūrai susidaro kondensatas, kuris gali net ir užšalti ant izoliacijos paviršiaus.

Atitinkamą vandens garų kiekį ore tam tikroje temperatūroje galima sužinoti iš techninių bukletų. Šie duomenys parodo, kokiu mastu gali atvėsti tam tikros santykinės drėgmės oras neviršijant 100 % prisotinimo ir nesudarytų sąlygų tinkamų kondensato susiformavimui ant paviršių. Paprastai ore yra tik tam tikras procentas maksimalios galimos drėgmės.

Temperatūros palaikymas aukščiau rasos taško, kad išvengtume kondensato, izoliacijos vamzdžiams parinkimas

Šio fizikinio dėsnio taikymas šaldymo sistemoms reiškia, kad izoliacijos storis turi būti apskaičiuotas taip, kad temperatūra niekada nenukristų žemiau nei rasos taškas bet kurioje izoliuoto paviršiaus vietoje.

Izoliacijos storio parinkimas

Programų pagalba apskaičiuojami duomenys ir pateikiami rezultatai: izoliacijos storis turi būti bent 11 mm, kad būtų išvengta kondensato susiformavimo prie tam tikrų parametrų (aplinkos temperatūra 22 °C, linijos temperatūra 6 °C, santykinė oro drėgmė 80 % vamzdžio išorinis skersmuo 35 mm).

Praktikoje retai įmanoma įsigyti produktą su tiksliai apskaičiuotu izoliacijos storiu. Todėl neatlikus reikiamų skaičiavimų ir neįvertinus patalpoje esamų parametrų galima parinkti per mažą izoliacijos storį, ko pasekoje atsiras kondensatas arba parinkti per didelį izoliacijos storį, kas įtakos dideles izoliacijos įrengimo išlaidas.

Siekiant išvengti kondensato susidarymo, izoliacijos paviršiaus temperatūra turi būti tokia pat aukšta arba didesnė už rasos taško temperatūrą prie tam tikrų aplinkos parametrų.

Norint teisingai apskaičiuoti reikiamą izoliacijos storį reikia žinoti, ne tik linijos temperatūrą, bet ir aplinkos sąlygas – aplinkos temperatūra ir santykinė oro drėgmė – turi būti žinomos arba apibrėžtos kaip numatomos didžiausios vertės ir kaip planavimo proceso dalis. Papildomai, būtina nustatyti šiluminį izoliacinės medžiagos laidumą, objekto formą ir medžiagą (nerūdijančio plieno vamzdis, ortakis ar talpykla) ir šilumos perdavimo koeficientą ant izoliacijos paviršiaus.

Tik tinkami duomenys ir izoliacijos storis gali sukurti optimalią apsaugą nuo kondensato susidarymo. Visi šie duomenys turėtų būti apskaičiuoti specialistų arba izoliacijos įrengimo įmonių, nes labai svarbu žinoti kaip teisingai atlikti parinkimo veiksmus kiekviename indvidualiame projekte.

Kokybiškų medžio pjuvenų granulių yra

Kokybiškų medžio pjuvenų granulių yra

Kokybiškų medžio pjuvenų granulių yra. Brangstant elektrai ir dujoms išaugo kokybiškų medžio pjuvenų granulių paklausa, todėl savo klientus raginame nelaukti paskutinės minutės ir medžio granulėmis pasirūpinti iš anksto. Kartu primename, kad medžio granulės gaminamos kol lauke yra teigiama temperatūra turi mažesnį peleningumą ir yra kaloringesnės. Temperatūrai nukritus žemiau 0 laipsnių sušalusius medienos rąstus yra sunkiau nužievinti, todėl daugiau žievės ir požievio patenka į pjuvenas iš kurių yra gaminamos granulės, kas lemia mažesnį kaloringumą ir didesnį pelenų kiekį. Kokybiškų medžio pjuvenų granulių yra sandėlyje, todėl pristatymas visada bus greitas. UAB AQUA CENTRUM medžio granulės yra itin kokybiškos ir skirtos granulinėms krosnelėms bei katilams. Kokybiškų medžio pjuvenų granulių galima įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje:

Aukščiausios kokybės inžneriniai produktai šildymo ir šaldymo sistemoms

Armaflex sintetinio kaučiuko izoliacija gamybos ir maisto pramonės įmonėse

Armaflex izoliacija gamybos ir maisto pramonės įmonėse. Procesų pramonės įranga, įskaitant vamzdynus, ortakius, talpas, vožtuvus ir flanšus turėtų būti izoliuoti, kad garai, karštas vanduo, karštos dujos arba šalti skysčiai ir skystos dujos būtų transportuojami nustatytomis temperatūrinėmis sąlygomis. Elastomerinė sinetinio kaučiuko izoliacija skirta tiek aukštos, tiek žemos temperatūros procesams. Armaflex antikondensacinės izoliacijos kevalai arba lakštai gali būti naudojami siekiant sumažinti šilumos nuostolius. Tai pat pagerinti proceso efektyvumą, kondensato kontrolei ir apsaugai nuo mechaninio poveikio. Izoliuojant vamzdynus Armaflex izoliacija gamybos ir maisto pramonės įmonėse, maisto ir gėrimų gamybos vietose yra svarbu užtikrinti, kad izoliacija būtų saugi, be dulkių, mikropluoštų, pelėsių ir kitų teršalų. Kad užkirsti kelią pavojingų pelėsių ir bakterijų augimui yra ypač svarbu, kad visi paviršiai maisto gamybos vietose, įskaitant atvirą izoliacijos paviršių, turi būti lengvai valomi ir prižiūrimi. Mikroporinė sintetinio kaučiuko izoliacija Armaflex su Microban technologija turi natūralų pranašumą prieš atvirų porų izoliacines medžiagas. Ji gali būti padengta papildomu valomu paviršiumi tokiu kaip Arma-Chek Silver ar Armaflex Armafinish99 dažais.

Šaldymas, atšaldytas vanduo ir kondicionieriai

Atšaldyto vandens oro kondicionavimo sistemos yra naudojamos prekybos centruose, pramonės įmonėse ir komercinių biurų pastatuose. Sistemos pumpuoja vėsų vandenį į vėsinimo įrenginius ir atgal į aušintuvus per tiekimo ir grįžtamuosius vamzdynus uždaroje grandinėje, kad įrenginiai paskirstytų vėsų orą pastato viduje. Panašiai šaldymo ir dujų pagrindu oro kondicionavimo sistemos vamzdynais tiekia šaltnešį per uždarą kilpą, įskaitant kompresorius, kondensatorius, išsiplėtimo vožtuvus ir garinimo rites. Pramonės ir komerciniams pastatams su dideliais aušinimo pajėgumų poreikiais, šaldymo ir oro kondicionavimo sistemos sudaro didelę dalį bendros energijos sąnaudų.

Reikšmingas kaštų mažinimas – tai teisingas mikroporinės kaučiuko izoliacijos įrengimas, kuris taip pat leidžia žymiai pagerinti sistemos efektyvumą, šiluminės savybes ir atlieka kondensato prevenciją. Drėgmė kondensuojasi iš oro ant šaltų vamzdžių paviršių ir jo lašai gali sugadinti aplinkines medžiagas ir įrangą. Neteisingas atvirų arba iš dalies atvirų porų izoliacijos pasirinkimas turi brangiai kainuojančias pasekmes. Atviros poros greitai tampa prisotintos vandens garais ir praranda savo šilumines savybes, leidžia kondensatui kauptis po izoliacijos sluoksniu. Kai drėgmė įsiskverbia į izoliacinę medžiagą per plyšius ar skyles didėja efektyvumo nuostoliai. Vyksta sparti korozija, pelėsių augimas o galiausiai sutrumpėja ir įrangos tarnavimo laikas. Armaflex lankstūs, uždarų mikroporų izoliacijos produktai, tokie kaip AF/ Armaflex, užkirs kelią tokiam drėgmės patekimui dėl geresnių vandens garų difuzijos atsparumo rodiklių, kurių vertė ≥10 000 μ (mu vertė). Armaflex suteikia vientisą barjerą, kuris neleidžia vandens garams patekti po izoliacijos sluoksniu ir dėl to Armaflex izoliacijai nėra reikalingas išorinis aliuminio folijos garų barjeras, kuris naudojamas su mineraline vata arba fenolinėmis putomis.

Kodėl yra svarbu įrengti Armaflex izoliaciją?

Nepakankama izoliacija ar jos nebuvimas yra pagrindinė energijos eikvojimo priežastis. Uždarų porų sintetinio kaučiuko izoliacija apsaugo vamzdynus ir sistemas, didina jų efektyvumą ir eksploatavimo trukmę.

Izoliuoti vamzdynus ir gamybos įrangą yra svarbu dėl daugelio priežasčių:

  • Energijos ir sąnaudų taupymas;
  • Kondensato kontrolė;
  • Apsauga nuo užšalimo;
  • Personalo ir įrangos apsauga;
  • Triukšmo mažinimas.

Įrengta kaučiuko izoliacija žymiai sumažina energijos sąnaudas

Daugeliu atvejų suma išleista izoliacijos įrengimui atsiperka per tris mėnesius. Be to, nuo to laiko, kai buvo įrengta izoliacija susigrąžintos santaupos tęsiasi, tuo pačiu padidindamos pramonės įmonių pelną, metai iš metų, per visą izoliacijos eksploatavimo laikotarpį.

Kodėl verta įrengti Armaflex izoliaciją?

Kodėl verta įrengti Armaflex izoliaciją? Nepakankama izoliacija ar jos nebuvimas yra pagrindinė energijos eikvojimo priežastis. Uždarų porų sintetinio kaučiuko izoliacija apsaugo vamzdynus ir sistemas, didina jų efektyvumą ir eksploatavimo trukmę.

UAB AQUA CENTRUM direktorius Andrius Macijauskas teigia, kad izoliuoti vamzdynus ir gamybos įrangą yra svarbu dėl daugelio priežasčių: energijos ir sąnaudų taupymo, kondensato kontrolės, apsaugos nuo užšalimo, personalo ir įrangos apsaugos, triukšmo mažinimo gamybinėse patalpose.

Kaučiuko izoliacijos įrengimas mažina energijos sąnaudas

Daugeliu atvejų suma išleista izoliacijos įrengimui atsiperka per tris mėnesius. Be to, nuo to laiko, kai buvo įrengta izoliacija susigrąžintos santaupos tęsiasi, tuo pačiu padidindamos pramonės įmonių pelną, metai iš metų, per visą izoliacijos eksploatavimo laikotarpį. Procesų pramonės įranga, įskaitant vamzdynus, ortakius, talpas, vožtuvus ir flanšus turėtų būti izoliuoti, kad garai, karštas vanduo, karštos dujos arba šalti skysčiai ir skystos dujos būtų transportuojami nustatytomis temperatūrinėmis sąlygomis. Elastomerinė sinetinio kaučiuko izoliacija skirta tiek aukštos, tiek žemos temperatūros procesams. Armaflex antikondensacinės izoliacijos lakštai arba kevalai (iki 168 mm skersmens) gali būti naudojami siekiant sumažinti šilumos nuostolius, pagerinti proceso efektyvumą, kondensato kontrolei ir apsaugai nuo mechaninio poveikio.

Izoliacija maisto gamybos pramonės įmonėse

Izoliuojant vamzdynus maisto ir gėrimų gamybos vietose yra svarbu užtikrinti, kad vamzdynų izoliacija būtų saugi, be dulkių, mikropluoštų, pelėsių ir kitų teršalų. Kad užkirsti kelią pavojingų pelėsių ir bakterijų augimui yra ypač svarbu, kad visi paviršiai maisto gamybos vietose, įskaitant atvirą izoliacijos paviršių, turi būti lengvai valomi ir prižiūrimi.  Armaflex lankstūs, uždarų mikroporų izoliacijos produktai, tokie kaip AF/Armaflex, Armaflex ACE padės užtikrinti, kad būtų išvengta aukščiau paminėtų problemų. Taip pat verta paminėti, kad mikroporinė sintetinio kaučiuko izoliacija AF/Armafex su Microban technologija turi natūralų pranašumą prieš atvirų porų izoliacines medžiagas, nes gali būti padengta papildomu valomu paviršiumi tokiu kaip Arma-Chek Silver ar Armaflex Armafinish 99 dažais.

Garso ir antivibracinė izoliacija pastatams

Dar viena tema aktuali ne tik įmonėms, bet ir privačių patalpų savininkams – garso izoliacija. Triukšmas vis labiau veikia mūsų gyvenimą. Nesvarbu, ar darbe, viešuosiuose pastatuose, lauke ar namuose – visi esame veikiami triukšmo. Darbo aplinkoje akustinė izoliacija yra būtina norint užtikrinti efektyvų bendravimą ir darbuotojų gerovę. Garso izoliacijos sprendimai yra pagrindinė priemonė, siekiant padidinti produktyvumą. Miestams augant ir vystantis, žmonės siekia ramybės savo namuose. Akustinė pastatų izoliacija reiškia lengvumą ir patogumą, taip pat privatumą, intymumą ir saugumo jausmą. Vis labiau vertinama privati gyvenamoji erdvė atsispindi aukštesniuose reikalavimuose pastatų garso izoliacijai. Šiais laikais nuomininkai ir pirkėjai tikisi sustiprintos triukšmo kontrolės patalpose.

Armaflex ArmaSound RD ir ArmaComfort Barrier

Su Armaflex ArmaSound RD ir ArmaComfort Barrier  ekonomiškais ir lengvai įrengiamais triukšmo mažinimo pastatuose sprendimais galite turtėti geresnę gyvenimo kokybę savo pastate. Lengviausias būdas ramiai ir patogiai aplinkai yra sumažinti garso perdavimą naudojant akustinę izoliaciją, kuri priešinasi garso perdavimo bangoms. Paprasčiau tariant, garso perdavimas bus sumažintas pridedant akustinės izoliacijos masę tarp garso šaltinio ir jo imtuvo. Oro kondicionavimo kompresoriai, šildymo siurbliai ir įrenginiai gali sukelti nepriimtiną triukšmo lygį pastatuose. Pramoninėje aplinkoje generatoriai, siurbliai, spausdinimo mašinos ar kita pramoninė įranga gali sukelti klausos praradimą ir kelia pavojų darbuotojų sveikatai ir saugumui. Ventiliatorių korpusai, apsauginiai ekranai, mobiliosios pertvaros ar garso sklidimo sienutės gali būti lengvai pagamintos naudojant akustinius ArmaComfort barjerus.

Kodėl verta įrengti Armaflex izoliaciją? Nesvarbu, ar jums reikia akustinių barjerų lengvoje pramoninėje aplinkoje,  garso pertvaros pastatuose ar transporto priemonių keliamo triukšmo mažinimo srityje galite lengvai sukurti ramias zonas dėka našių Armaflex akustinių barjerų. Jūsų projektas reikalauja daugiau? Jūs nusipelnėte geriausio sprendimo. Patirkite skirtumą, susisiekite dėl Jums tinkančio sprendimo:

UAB AQUA CENTRUM, tel.: +37067190646, el. paštas: info@aquacentrum.lt

Armaflex kaučiuko pjaustymas

Nauja paslauga – gumos gaminių pjaustymas, tarpinių gamyba

UAB AQUA CENTRUM pradėjo teikti naują paslaugą - įvairių sintetinės gumos gaminių apdirbimas ir specializuotų gaminių užsakomoji gamyba.

Apdirbamos medžiagos: mikroporinis sintetinis kaučiukas, mikroporinis polietilenas, mikroporinis poliuretanas, silikoninis putplastis, įvairios struktūros gumos gaminiai arba kliento pateiktos medžiagos.

Gaminiai: lipnios juostos; tarpinės ir sandarinimo juostos; vibracijos mažinimo lakštai; tarpikliai; įrankių dėklai; kilimėliai; paklotai ruošinių transportavimui ir kiti produktai pagal kliento pateiktus brėžinius. Gaminiai gali būti dengiami apsauginėmis dangomis arba klijų sluoksniu.

Pritaikymo sritys: automobilių gamybos pramonė, elektros pramonės komponetų gamyba, ventiliacijos įrangos ir rekuperatorių gamyba, laisvalaikio ir statybų pramonės, maisto, mechaninės inžinerijos ir pakavimo pramonės įmonės.

Apdirbimo būdai: pjovimas, dengimas apsauginėmis dangomis arba klijų sluoksniu, išpjovimas štampavimo būdu, išpjovimas štampavimo būdu kai gaminiai lieka ant lipnaus pagrindo, frezavimas, ritinių pjaustymas, CNC pjaustymas, laminavimas, CNC pjaustymas aukšto slėgio vandens srove, polietileno vakuuminis gilus formavimas. Daugiau informacijos meniu juostoje: KAUČIUKO PJAUSTYMAS

Pažangiausia technika leidžia kurti ir gaminti aukščiausios klasės ir aukštos kokybės gaminius. Mums priimtinos mažos ir didelės apimties serijos, taip pat specialios konstrukcijos, kurios atitinka klientų ir rinkos reikalavimus. Pavyzdžiui, sudėtingos pakuotės ar tarpinės gali būti gaminamos lanksčiai ir nebrangiai, be brangių (giliai įtraukiančių) įrankių išlaidų.

UAB AQUA CENTRUM Stipriausi Lietuvoje 2020

UAB AQUA CENTRUM įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje“ 2020 m.

UAB AQUA CENTRUM įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje“ 2020 m. „Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę. UAB AQUA CENTRUM duomenys rekvizitai.lt portale