UAB AQUA CENTRUM įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje“ 2020 m.

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę. UAB AQUA CENTRUM duomenys rekvizitai.lt portale

Pristatome naują tiekėją – Italijos įmonę VALSIR S.p.A.

VALSIR S.p.A. tiki inovacijų stiprumu ir dėl šios priežasties kiekvienais metais maždaug 3,5% savo apyvartos investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Jos pastangų šioje srityje rezultatas yra 16 skirtingų produktų grupių, turinčių daugiau kaip šešis tūkstančius gaminių ir daugiau nei 30 Europos patentų, produktų, sukurtų specializuotų inžinierių ir technikų komandos, kuri naudojasi gerai įrengtomis laboratorijomis prototipams paruošti ir gaminti, naujų produktų, kuriems atliekami testai nepalankiausiomis sąlygomis, bandymai, kurie gerokai viršija griežčiausių tarptautinių standartų reikalavimus, bandymai.

Valsir produktų asortimentas

Valsir drenažo sistemos. Plačiausias vamzdžių ir jungiamųjų detalių asortimentas drenažo sistemoms ir lietaus kanalizacijai: suvirinami, sujungiamii, daugiasluoksniai ir izoliuojantys nuo garso vamzdynai. Itin universalus ir paprastas montavimas bei platus specialių detalių, leidžiančių statyti bet kokio tipo sistemas, pasirinkimas. 

Valsir trapai ir sifonai. Papildydama drenažo produktų linijas, Valsir tiekia platų novatoriškų ir patentuotų sprendimų asortimentą, atitinkantį visus reikalavimus ir montavimo tipus. Toks, kaip seklus sifonas T-58, kurio aukštis siekia vos 58 mm, yra idealus sprendimas objektams su ribotu grindų gyliu, užtikrinantis maksimalų drenažo efektyvumą, o dvigubo hidraulinio sandariklio dėka jis efektyviai šalina kvapus. Valsir trapų ir sifonų asortimentas taip pat apima grotelių ir dangčių asortimentą su patraukliu ir novatorišku dizainu.

Valsir HDPE didelio tankio suvirinamo polietileno vamzdynų sistema. Valsir HDPE yra suvirinimų vamzdynų sistema, sudaryta iš vamzdžių, jungiamųjų detalių ir priedų, tinkama visų tipų objektams, skirta nuotekoms ir lietaus kanalizacijai. Dėl atsparumo UV šviesai Valsir HDPE yra idealus sprendimas įrengiant virš žemės; ir po žeme arba gali būti įterptas į betoną dėl išskirtinių mechaninių savybių.

Valsir Rainplus lietaus drenažo sistema. Rainplus yra moderniausia technologija statybų sektoriuje ir lietaus nutekėjime nuo vidutinių ir didelių pastatų stogų. Sistema naudoja pastato aukštį kaip varomąją jėgą, kuri kartu su neigiamo slėgio poveikiu leidžia pasiekti didelio greičio srautus ir taip padidinti drenažo efektyvumą. Rainplus leidžia nukreipti visą vandens srautą į bet kurią pastato dalį, taip suteikiant galimybę įdiegti moderniausias lietaus vandens surinkimo sistemas, kaip to reikalauja Žaliųjų pastatų programa. Rainplus sifoninė drenažo sistema susideda iš specialių išleidimo angų, kurios yra užpatentuotos, suprojektuotos ir išbandytos pagal Amerikos standartą ASME A112.6.9 ir Europos standartą EN 1253 ir sujungtos su HDPE didelio tankio polietileno vamzdžiais. Išleidimo angose taip pat yra specialių komponentų, kurie leidžia montuoti ant bet kokio tipo stogo ir hidroizoliacinio lakšto.

Valsir Triplus drenažo sistema. Triplus drenažo vamzdžiai yra sudaryti iš trijų medžiagų sluoksnių, kuriuos sujungus gaunama ypač gerų mechaninių savybių sistema net esant žemai temperatūrai ir puiki garso izoliacija. Triplus yra „push-fit“ sistema, apimanti trigubo sluoksnio vamzdžius, jungiamąsias detales ir priedus, užtikrinančius atliekų sistemų mažą triukšmo lygį, kurio reikalauja galiojantys įstatymai ir standartai. Valsir Triplus asortimentą sudaro vamzdžių ilgiai nuo 150 mm iki 3 m ir pasižymi plačiu jungiamųjų detalių ir priedų pasirinkimu, leidžiančiu konstruoti pačias įvairiausias sistemos konfigūracijas. 

Valsir EPE vamzdžiai ir jungiamosios dalys iš polietileno putplasčio rekuperatoriams.

Vamzdynų ir jungiamųjų detalių iš polietileno putplasčio (EPE) sistema pritaikyta DN 125, 160 ir 180 mm (storis 16 mm / 30 kg / m³) jungtims. Paprastas ir greitas montavimas su specialių jungčių pagalba užtikrina puikų sandarumą. Ši sistema naudojamas rekuperatoriaus arba vėdinimo įrenginio blokui prijungti prie išorės, kad būtų užtikrintas įeinančio ir išleidžiamo oro srautas. Dėl izoliacijos, kuri sumažina šilumos nuostolius, padeda išvengti kondensato susidarymo, idealiai tinka automatizuotoms rekuperatorių ir vėdinimo sistemoms.

Armaflex lipnios juostos kaučiuko izoliacijos apsaugai nuo UV ir mechaninio poveikio

Baltos spalvos Armaflex ACES lipni juosta skirta apsaugoti šilumos siurblių, išorinių kondicionierių blokų vamzdynus izoliuotus sintetinio kaučiuko izoliacija. Armaflex lipni juosta pagaminta poliolefino kopolimero (PE) pagrindu, sustiprinta aliuminio folijos vidiniu sluoksniu. Lipnios juostos išmatavimai: plotis=40,0 mm, rulono ilgis=10,00 m, juostos storis=0,6 mm. Juosta specialiai sukurta izoliacijos apsaugai nuo išorės mechaninio poveikio ir UV spindulių. Panaudojimo sritys: vamzdynų šiluminė izoliacija, saulės kolektoriai, motorinės transporto priemones, dujotiekio ir garo tiekimo linijos. Armaflex ACES lipni juosta yra atspari UV spinduliams. Tinka saulės kolektorių ir šildymo vamzdynų izoliacijai apsaugoti.

Lipnios juostos Armaflex ACES nuotraukų galerija:

Baltos spalvos Armaflex TAPE-PE-FE902 lipni juosta yra atspari UV spinduliams ir mechaniniam poveikiui. Skrita naudoti šilumos siurblių ir kondicionavimo sistemų izoliuotų vamzdynų apsaugai. Lipnios juostos rulono išmatavimai: plotis=50,0 mm, rulono ilgis=25,00 m, juostos storis=0,23 mm.

Lipnios juostos Armaflex TAPE-PE-FE902 nuotraukų galerija:

UAB AQUA CENTRUM Armaflex BREEAM LEED

Armaflex žaliųjų pastatų projektuose

Ryšys tarp EPD (ekologiškų produktų deklaracijų)  ir ekologiškų pastatų schemų iš pirmo žvilgsnio dažnai nėra aiškus. Būtina įsigilinti į šią temą, kad suprastumėte EPD svarbą žaliųjų pastatų schemų genams. Todėl, norėdama paremti savo verslo partnerius, Armacell sukūrė specialius dokumentus (informacinius lapus) labiausiai išgarsėjusioms žaliųjų pastatų schemoms. Čia pateikiama bendro pobūdžio informacija:

BREEAM

BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) reiškia pastatų tyrimų aplinkos įvertinimo metodą ir yra seniausia ir labiausiai paplitusi tvarios statybos sertifikavimo sistema. Ši sertifikavimo sistema buvo sukurta Didžiojoje Britanijoje 1990 m. Nors iki šiol BREEAM vertinamų gaminių sistemoje nėra techninių izoliacinių medžiagų sistemos, daugelį rezultatų, deklaruotų remiantis EPD, galima naudoti žaliųjų pastatų schemoms. Remiantis BREEAM techniniu vadovu (2014 m.), skyriuose “Valdymas”, “Sveikata ir gerovė”, “Energija ir medžiaga” yra nagrinėjami atitinkami klausimai. Pagal šią schemą patvirtinti LCA (gyvenimo ciklo įvertinimo) ir EPD duomenų kreditai, kurie daro teigiamą poveikį gaminio klasifikavimui.

LEED

LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) pastatų sertifikavimo sistema yra paremta britų BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) schema, ją išplėtojo JAV žaliųjų pastatų taryba (USGBC) ir pirmą kartą pristatė 2000 m. LEED v4 įvertinimo kategorijose yra specialūs Armaflex izoliacinių medžiagų punktai kategorijose “Medžiagos ir ištekliai”, “Patalpų aplinkos kokybė”, “Energija ir atmosfera” ir “Dizaino inovacijos”.

SERTIFIKATŲ NAUDA:

Armacell GmbH yra pirmasis lanksčių techninių izoliacinių medžiagų gamintojas, atlikęs išsamų gyvenimo ciklo vertinimą (LCA) ir tuo remdamasis paskelbęs aplinkosaugos produktų deklaracijas, patvirtintas Institut Bauen und Umwelt e. V. (IBU). Turėdamas šį statybos produktų tvarumo pasą, koncernas Armacell palaiko ekologiškos statybos tendenciją ir įsipareigoja laikytis tokio skaidrumo lygio gaminių, kurie šiuo metu yra unikalūs pramonėje. Armaflex ekologiškų produktų deklaracijos (EPD) yra privalomos, visuotinai galiojančios, jas parengė ekspertai bendradarbiaudami su Armacell ir jos buvo patikrintos nepriklausomų ekspertų. Tokiu būdu įmonė teikia architektams, sąmatų vertintojams ir  statybos konkursus organizuojantiems asmenims patikimą informaciją tvarių pastatų projektams planuoti. Akivaizdus akivaizdus EPD (ekologiškų produktų deklaracijų) privalumas visiems, dalyvaujantiems statybų procese.

Armacell produktai turintys EPD (ekologiškų produktų deklaracijas): AF/Armaflex, NH/Armaflex, SH/Armaflex, HT/Armaflex, Armaflex ULTIMA, AF/Armaflex Class 0

UAB AQUA CENTRUM EKOgranules ENplus LT315

Nauja lengvesnė 10 kg. medžio pjuvenų granulių pakuotė

UAB AQUA CENTRUM savo klientams tiekia aukščiausios kokybės medžio pjuvenų granules. Medžio granulės pagamintos pagal naujausias technologijas, eglinės pjuvenos yra džiovinamos juostinėse džiovyklose, todėl yra išsaugomos medienos savybės, kurios lemia medžio granulių kaloringumą. Ekogranulės skirtos tiems, kas ieško kokybiškų ir kaloringų medžio puvenų granulių. Šios granulės puikiai tinka granulinėms krosnelėms, jas valyti teikia tik kas 2-3 savaites.

Medžio pjuvenų granulės:

Grynasis kaloringumas: 5,1 kWh/kg

Diametras: 6 - 8 mm Pelenai: 0,4%

Drėgnumas: 5%

Tūrinis tankis: 690 kg/m3

Dėl kainų ir užsakymų teirautis info@aquacentrum.lt arba:

Pagrindinis biuras ir prekyba iš sandėlio Klaipėdoje:
UAB „AQUA CENTRUM“
Birutės g. 27, KLAIPĖDA LT-91214
Tel.: +370 671 90646
E-mail: info@aquacentrum.lt
Dirbame:
Pirmadienis ‒ Penktadienis
Nuo 9.00 val. iki 17.00 val.

AF Armaflex su MICROBAN technologija

AF Armaflex yra pirmoji lanksti izoliacinė medžiaga, aprūpinta MICROBAN technologija. Kai mikrobai liečiasi su izoliacijos paviršiumi, MICROBAN apsauga prasiskverbia pro mikroorganizmo ląstelių sienelę, sutrikdydama jo gebėjimą veikti, augti ir daugintis. Kadangi apsauga integruota gamybos proceso metu, ji neišsiplaus ir nenusidėvės. Tai suteikia AF Armaflex gaminiams papildomą apsaugos nuo pelėsio ir miltligės lygį, todėl yra idealus ilgalaikis sprendimas vėdinimo ar oro kondicionavimo įrangos izoliacijai viešuose pastatuose, pavyzdžiui, mokyklose, ligoninėse, senelių namuose, biuruose ir oro uostuose, taip pat mechaninių sistemų apsaugai farmacijos ar maisto pramonėje.

TRIGUBA APSAUGA

AF Armaflex yra profesionali lanksti izoliacija, užtikrinanti patikimą ir nuolatinę kondensato kontrolę. Optimalus labai mažo šilumos laidumo ir ypač didelio atsparumo vandens garų perdavimui derinys apsaugo nuo ilgalaikių energijos nuostolių ir vandens garų patekimo bei sumažina korozijos riziką po izoliacijos sluoksniu.

AF ARMAFLEX AKTYVI MIKROBAN ANTIMIKROBINĖ APSAUGA

EPA (JAV Aplinkos apsaugos agentūros) tyrimas rodo, kad kondicionuojamų patalpų terpė dažnai yra palanki mikrobams ir bakterijoms. Patalpų oras gali būti užterštas net 10 kartų daugiau nei lauko oras. Mikrobų tarša yra pagrindinis patalpų oro taršos elementas. Mikrobai, kuriuos galima rasti ŠVOK sistemose ir ant jų, apima dėmes ir kvapą sukeliančias bakterijas, pelėsį ir miltligę. Vėliau šie mikrobai į patalpų orą išskiria sporas, ląsteles, fragmentus ir lakiuosius organinius junginius (LOJ), taigi gali prisidėti prie gerai žinomo sergančiųjų pastato sindromo. Pelėsiai ir miltligė papildomai skatina biologinį ar cheminį medžiagų skaidymąsi.

Akmens vatos kevalai su armuota aliuminio folijos ir PVC danga Steinwool

Akmens vatos kevalai su PVC danga Steinwool

Medžiaga: akmens vata su PVC folijos danga, turinti lipnią persidengiančią dalį.
PVC dangos spalvos: balta RAL9010, šviesiai pilka RAL7035
Naudojimas: Centrinio šildymo vamzdynų, karšto ir šalto vandens, oro kondicionavimo ir vėdinimo kanalų šilumos izoliacija.
Šilumos laidumo indeksas: 0,037 W/mK
Asortimentas: diametrai iki DN200, kiti matmenys pagal pareikalavimą
Pakuotė: 1 m. kevalai kartoninėje dėžėje

Akmens vatos kevalai su aliuminio folijos danga Steinwool ALU

Medžiaga: akmens vata, padengta armuota aliuminio folija.
Panaudojimas: centrinio šildymo vamzdynų, karšto ir šalto vandens, ortakių, vėdinimo ir saulės energijos vamzdynų šilumos izoliacija.
Šilumos laidumo indeksas: 0,037 W/mK
Asortimentas: diametras iki DN 200 pagal kainoraštį, kiti matmenys pagal specialų užsakymą. Izoliacijos storis: 20 – 100 mm
Pakuotė: kevalai po 1 m. kartoninėje dėžėje

Akmens vatos kevalai Steinwool

Medžiaga: akmens vatos kevalai.
Panaudojimas: centrinio šildymo vamzdynų, karšto ir šalto vandens, ortakių, vėdinimo ir saulės energijos vamzdynų šilumos izoliacija.
Šilumos laidumo indeksas: 0,037 W/mK
Asortimentas: diametras iki DN200 pagal kainoraštį, kiti matmenys pagal specialų užsakymą. Izoliacijos storis: 20 – 100 mm
Pakuotė: kevalai po 1 m. kartoninėje dėžėje

Armacell Armalok poliuretano izoliacija su PVC danga

Armacell Armalok šviesiai pilkos spalvos poliuretano (PUR) izoliacija padengta PVC danga. Armalok izoliacija puikiai tinka matomose vietose šildymo ir karšto vandens vamzdynų izoliavimui.

Armacell Armalok poliuretano putų izoliacijos privalumai:

 • Iš anksto suformuotos įvairių diametrų alkūnės su PVC danga
 • Greitas montavimas dėka savaime limpančios juostos PVC dangos sandarinimui
 • Tvirtas ir atsparus mechaniniam poveikiui PVC dangos paviršius
 • Plaunama PVC danga, kurią lengva valyti ir prižiūrėti
 • Geras šiluminis efektyvumas

Armacell Armalok yra matomų zonų izoliacijos programa, leidžianti patenkinti energijos taupymo potvarkio reikalavimus. Izoliacijos programa susideda iš poliuretano (PUR) vamzdžių kevalų  su PVC danga ir lipniu uždoriu, iš anksto suformuotų PVC alkūnių ir pagalbinių medžiaguų asortimento. Naudojant sklandų, plaunamą ir tvirtą paviršių, Armalok yra išbandytas sprendimas, kuriame šilumos izoliacija yra kartu su estetika ir ilgaamžiškumu.

Armacell Armalok techninė informacija PDF formatu

Dėl papildomos informacijos teirautis: Tel.: +370 671 90646, El. paštas: info@aquacentrum.lt

UAB AQUA CENTRUM Armaflex mokymai

Atnaujinta Armaflex izoliuotojų mokymų programa

Armaflex izoliuotojų mokymų kursų trukmė ir kainos:

 1. Armacell-Armaflex izoliacijos montuotojas 16 val., 2 d. 300 EUR + PVM – Mokymas Armaflex medžiagomis
 2. Foamglas izoliacijos montuotojas 16 val., 2 d. 350 EUR + PVM – Mokymas Foamglas medžiagomis
 3. PUR Poliuretano kevalų montuotojas 16 val., 2 d. 250 EUR + PVM – Mokymas PUR Poliuretano medžiagomis
 4. Termoizoliacijos montuotojas 80 val., 10 d. 850 EUR + PVM – Bazinė mokymo programa (akmens vata, vatos kevalai, skardinimas) Basic
 5. Šaltosios izoliacijos montuotojas 40 val., 5 d. 600 EUR + PVM – Kompetencijos kėlimo kursai (Armaflex, PUR, Foamglas) Advanced
 6. Specialiosios termoizoliacijos montuotojas 24 val., 3 d. 300 EUR + PVM – Kompetencijos kelimo kursai su specialiosiomis medžiagomis
 7. Termoizoliuotojo/izoliuotojo kompetencijos testavimo ir kėlimo kursai 8 val. 1d. 200 EUR + PVM

Kursai vyksta specialiai tam pritaikytame mokymų centre, kainos nurodytos su medžiagomis reikalingomis mokymų metu. Baigus mokymus išduodamas izoliuotojo sertifikatas pripažystamas Olandijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje ir kitose šalyse.

Mokymai vyksta Kaune, Elektrėnų g. 25

UAB INDUSTRINIŲ MOKYMŲ CENTRAS

Daugiau info tel.: +370 602 88587

El. paštas: info@izoliuotojai.lt

 

Papildytas Armaflex klijų asortimentas AHU-700/1,0 ADH-HT625/1,0 ADH-RS850/0,5

Armaflex AHU-700/1,0 vieno komponento klijai, specialiai skirti Armaflex Ultima izoliacinių medžiagų pagamintų Armaprene sintetinio kaučiuko pagrindu klijavimui. Kontaktiniai klijai yra pagaminti polichloropreno pagrindu, be aromatinių komponentų. Spalva mėlyna. Naudojimas ant vamzdžių, ortakių ir cisternų, kurių darbinė temperatūra yra iki +110 °C. Armaflex ULTIMA izoliacinės medžiagos yra sukurtos Armaprene sintetinio kaučiuko pagrindu. Specialiai sukurti Armaflex AHU-700/1,0 vieno komponento klijai, skirti darbui su Armaflex ULTIMA antikondensacine izoliacija ir darbui su kitais Armaprene sintetinio kaučiuko pagrindu sukurtais produktais.

Armaflex ADH-HT625 vieno komponento klijai, sukurti naudoti kartu su Armaflex antikondensacine izoliacija prie aukštų temperatūrų, ypač gerai suderinti su EPDM pagrindu pagamintais Armaflex produktais, tokiais kaip HT/Armaflex, bet taip pat tinka visoms kitoms Armaflex sintetinio kaučiuko izoliacinėms medžiagoms (išskyrus Armaflex produktus, pagamintus Armaprene medžiagos pagrindu). Klijai gali būti naudojami vamzdynų ir cisternų izoliavimui, kurių darbinė temperatūra yra iki 150 °C. Armaflex ADH-HT625 vieno komponento klijai specialiai sukurti darbui su aukštomis temperatūromis, puikiai tinka vienodam ir saugiam Armaflex izoliacinių medžiagų siūlių ir plokščių paviršių sujungimui su įrengimais dirbančiais aukštoje temperatūroje.

Armaflex ADH-RS850/0,5 vieno komponento klijai sukurti gelio pagrindu. Klijai skirti visų Armaflex izoliacinių medžiagų, pagamintų iš sintetinės gumos, klijavimui išskyrus Armaflex EPDM ir Armaprene pagrindu sukurtus produktus. Naudojimas ant vamzdžių, ortakių ir cisternų, kurių darbinė temperatūra yra iki +70 °C. Visų Armaflex izoliacinių medžiagų klijavimas, išskyrus HT/Armaflex ir Armaflex Ultima. Specialiai sukurti klijai, skirti darbui sudėtingose ir sunkiai prienamose vietose, siekiant išvengti klijų patekimo ant izoliacijos paviršiaus.

Armaflex ADH520 klijai specialiai sukurti Armaflex izoliacinių medžiagų montavimui (išskyrus Armaflex EPDM ir Armaprene pagrindu pagamintus produktus). Armaflex ADH520 yra kontaktniai klijai polichloropreno pagrindu, be aromatinių tirpiklių. Spalva smėlio spalvos, klampaus skysčio konsistencijos. Armaflex ADH520 klijai naudojami visų Armaflex izoliacinių medžiagų klijavimui, išskyrus HT / Armaflex ir Armaflex produktus, pagamintus sintetinio kaučiuko Armaprene pagrindu.