UAB AQUA CENTRUM pradėjo teikti naują paslaugą – įvairių sintetinės gumos gaminių apdirbimas ir specializuotų gaminių užsakomoji gamyba.

Apdirbamos medžiagos: mikroporinis sintetinis kaučiukas, mikroporinis polietilenas, mikroporinis poliuretanas, silikoninis putplastis, įvairios struktūros gumos gaminiai. Sintetinio kaučiuko ir EPDM gumos pjovimas tik pagal kliento pateiktus brėžinius.

Gaminiai: lipnios juostos; tarpinės ir sandarinimo juostos; vibracijos mažinimo lakštai; tarpikliai; įrankių dėklai; kilimėliai; paklotai ruošinių transportavimui ir kiti produktai pagal kliento pateiktus brėžinius. Gaminiai gali būti dengiami apsauginėmis dangomis arba klijų sluoksniu.

Pritaikymo sritys: automobilių gamybos pramonė, elektros pramonės komponentų gamyba, ventiliacijos įrangos ir rekuperatorių gamyba, laisvalaikio ir statybų pramonės, maisto, mechaninės inžinerijos ir pakavimo pramonės įmonės.

Apdirbimo būdai: pjovimas, dengimas apsauginėmis dangomis arba klijų sluoksniu, išpjovimas štampavimo būdu, išpjovimas štampavimo būdu kai gaminiai lieka ant lipnaus pagrindo, frezavimas, ritinių pjaustymas, CNC pjaustymas, laminavimas, CNC pjaustymas aukšto slėgio vandens srove, polietileno vakuuminis gilus formavimas.

Pažangiausia technika leidžia kurti ir gaminti aukščiausios klasės ir aukštos kokybės gaminius. Mums priimtinos mažos ir didelės apimties serijos, taip pat specialios konstrukcijos, kurios atitinka klientų ir rinkos reikalavimus. Pavyzdžiui, sudėtingos pakuotės ar tarpinės gali būti gaminamos lanksčiai ir nebrangiai, be brangių (giliai įtraukiančių) įrankių išlaidų. Produkto dizainas ir aplinkai nekenksmingų sprendimų kūrimas pastaraisiais metais sudarė didelę rinkos dalį. Mes apdorojame tik aukštos kokybės putplastį iš Vokietijos ir kitų Europos šalių. Taip užtikriname kokybę, tuo pat metu saugodami aplinką. Mūsų paslaugos skirtos ir įmonėms ieškančioms  tvarių pakavimo bei ruošinių transportavimo sprendimų.

Mikroporinių blokų pjaustymas

mikroporinių blokų mes vykdome įvairius skaidymo procesus. Žaliaviniai blokai ar lakštai gali būti supjaustyti pagal norimą kliento storį. Gali būti apdorojamos įvairios medžiagos iš korinio kaučiuko, korinio polietileno ir korinio poliuretano. Gaminių ilgis neribojamas.

Mikroporinių blokų pjaustymas
Mikroporinių blokų pjaustymas

Kaučiuko lakštų dengimas

Specialia laminavimo mašina mes galime pagaminti tiek lakštinius, tiek ritininius gaminius lipnius iš vienos ar abiejų pusių. Be to, mes galime pašalinti silikoninį popierių ir per vieną operaciją uždėti kitą medžiagą kaip antrą sluoksnį. Taip pat dengiame klijų sluoksniu apsaugotu plastiko plėvele. Klijų sluoksnis gali būti armuotas (pvz. stiklo audinio tinkleliu) arba be armavimo.
Kaučiuko lakštų dengimas
Kaučiuko lakštų dengimas

Štampavimas pagal formą

Vieną kartą įsigijus perforavimo formą pagal kliento gaminį, fiksuotos geometrijos dalys gali būti gaminamos nuosekliai ir efektyviai. Gali būti štampuojama lakštinė izoliacija arba lakštinė izoliacija su klijų sluoksniu.

Perforatorių tipai:

 • Didelio ploto gaminių štampavimas
 • (Kiss-Cut) štampavimo presai
 • Perforatorius (gofruoto kartono gaminiams)
 • Transportavimo juostų perforavimas
 • Ekscentrinis perforavimas
 • Mažos išlaidos štampavimo formoms
Štampavimas pagal formą
Štampavimas pagal formą

Pjovimas vandens srove CNC staklėmis

Aukšto slėgio vandens srovės sistema gali apdoroti tikslius, labai smulkius kontūrus iki 3000 mm x 2000 mm pjovimo plote su aštuoniomis skirtingomis vandens srovės galvutėmis, naudojant gryno vandens pjovimo procesą. Taip pat CNC kontūro pjūvis gali būti atliekamas besisukančio peilio pagalba. Kontūrai su labai mažais spinduliais, aštriais kampais ir pailgos kontūro dalys su griežta pjovimo tolerancija gali būti supjaustyti peiliu horizontaliais arba vertikliais pjūviais. Modernaus CNC braižytuvo pagalba galimi įvairūs sprendimai, nuo paprasto tiesaus pjūvio iki sudėtingo CNC kontūro. Maks. ruošinio matmenys: apytiksliai 4000 x 1500 x 100 mm. Svyruojančio ar besisukančio peilio CNC kontūro maksimalūs ruošinio matmenys: 2200 x 2200 x 1250 mm (priklausomai nuo ruošinio kokybės ir tankio).

Pjovimas CNC staklėmis besisukančiu peiliu
Pjovimas CNC staklėmis besisukančiu peiliu

3D frezavimas CNC staklėmis

3D frezavimo pagalba galima apdirbti plastiką vienos arba kelių frezavimo galvučių pagalba. Maksimalus komponento aukštis iki 450 mm, pavyzdžiui, gali būti gaminami dėklai ar vitrinos. Didžiausias įmanomas apdirbimo plotas yra maždaug 4,0 m. x 1,5 m.

3D frezavimas CNC staklėmis
3D frezavimas CNC staklėmis

Ritinių pjaustymas

Ritininio pjaustytuvo pagalba mes gaminame sandarinimo juostas ir dvipuses lipnias juostas pagal kliento reikalavimus. Čia galima laisvai pasirinkti tiek ilgį, tiek plotį, tiek reikiamos struktūros medžiagas.

 • Mikroporinio kaučiuko sandarinimo juostos
 • PE putplasčio sandarinimo juostos - maskavimo juostos
Ritinių pjaustymas ir pakavimas
Ritinių pjaustymas ir pakavimas

Kiss-Cut štampavimas

Nuo štampavimo įrankio atskiriama tik medžiaga ir klijai. Laikiklis, pvz., silikoninis popierius, nėra perforuojamas. Todėl produktas lieka priklijuotas prie pagrindo ir lengvai pašalinamas iš štampavimo formos. Tokius gaminius patogu naudoti tolimesniame gamybos procese.

Privalumai klientui:

 • Racionalizavimas
 • Lengviau surinkti
 • Produktyvumo padidėjimas
 • Galimas surinkimo automatizavimas
 • Nėra pagamintų dalių deformacijos
 • Gaminamos ir nedidelės partijos, dengiamas ir klijų sluoksnis
Kiss-Cut štampavimas ant pagrindo
Kiss-Cut štampavimas ant pagrindo

Formos pjovimas ir laminavimas

Formos skaldymas / formos pjovimas įvairios struktūros mikroporinės medžiagos, ... tik keli pavyzdžiai. Šio tipo pakuotės dažnai naudojamos pakuojant butelius ar kitus iš trapių medžiagų pagamintus gaminius. Galime surinkti atskirus komponentus, kad sudarytume surinkimą / pakuotę, arba įrengiame pakuotę jūsų produktams ir rūpinamės siuntimu. Vakuuminis gilus formavimas - PE putplasčio lakštai pašildomi ir vakuume įsiurbiami į įrankį. Po aušinimo deformuota plokštė išlaiko duotą formą. Mažos formų ir įrankių išlaidos taip pat leidžia gaminti mažas serijas. Galimas laminavimas ir dengimas įvairios paskirties dangomis pvz.: atspariomis atmosferos poveikiui ar cheminėms medžiagoms. Apsauginis sluoksnis gali būti sudarytas iš kelių rūšių medžiagų siekant klientui reikalingų gaminio charakteristikų.

Formos pjovimas ir laminavimas
Formos pjovimas ir laminavimas

Mežiagų aprašymai

NR/SBR

SBR natūralus kaučiukas / stireno-butadieno kaučiukas. Didelis mechaninis atsparumas tempimui ir gniuždymui, kai cheminis atsparumas nėra svarbus. Bendros paskirties gumos lakštai tinkami tarpiklių, kilimėlių, amortizuojančių detalių gamybai. NR guma naudojama maisto gamybos pramonėje, kai yra sąlytis su maisto produktais, tarpinėms gaminti.

CR

Chloro butadieno kaučiukas. Atsparumas aliejui, rūgštims ir šarmams, taip pat atsparus atmosferos poveikiui ir ozonui, savaime gestantis, atitinka UL94 reikalavimus. Neopreninė guma naudojama tarpinių, kilimėlių gamybai. Pasižymi dideliu atparumu gniuždymui.

EPDM

Etileno-propileno-dieno kaučiukas. Sintetinis kaučiukas, atsparus atmosferos poveikiui ir ozonui, atpsarumo ugniai klasės pagal FMVSS 302 ir UL94. Atsparus abrazyvui, naudojama įvairios paskirties mechaninių detalių gamybai, hidroizoliacijai.

NBR

Akrilo trilo butadieno kaučiukas. Alyvai, riebalams ir degalams atspari kokybė, savaime savaime gestantis. Naudojama pramonės įmonėse tarpinių, membranų, amortizuojančiu detalių varikliams gamybai.

EVM

Sintetinis kaučiukas atparus aukštai temperatūrai su gera priešgaisrinės ir dūmų apsaugos klase.

Armacell gaminiai iš elastomerinių komponentinių putų

Armacell gaminiai iš elastomerinių komponentinių putų yra pagaminti iš tokių įvairių sintetinių polimerų kaip NBR, EPDM ir neopreno kaučiukas. Jie apima prekių ženklus Monarch, ArmaSport, Ensolite ir EnsoLine. ECF putplasčio gaminiai yra aukštos kokybės, iš aukštos kokybės komponentų, siūlomi daugelyje kompozicijų, kad atitiktų skirtingus fizinių ir cheminių savybių reikalavimus. Daugelis putų gaminių atitinka griežtus automobilių ir priešgaisrinės saugos standartus. Armacell ECF linijose taip pat yra daugybė uždarų porų putų ir išplėstos gumos gaminių, plačiai naudojamų pramonėje, automobilyje ir sporte / poilsiui. Moderniausia įranga leidžia suprojektuoti optimizuotas ląstelių struktūras ir tankį, atsižvelgiant į konkrečias fizines savybes – sukurtas pagal jūsų poreikius. Sintetinio kaučiuko ir EPDM gumos pjovimas atliekamas tik pagal kliento pateiktus brėžinius.

Papildoma informacija: Tel.: +37067190646, El. paštas: info@aquacentrum.lt