AF/ArmaFlex yra pirmoji lanksti izoliacinė medžiaga, aprūpinta MICROBAN technologija. Kai mikrobai liečiasi su izoliacijos paviršiumi, MICROBAN apsauga prasiskverbia pro mikroorganizmo ląstelių sienelę, sutrikdydama jo gebėjimą veikti, augti ir daugintis. Kadangi apsauga integruota gamybos proceso metu, ji neišsiplaus ir nenusidėvės. Tai suteikia AF/ArmaFlex gaminiams papildomą apsaugos nuo pelėsio ir miltligės lygį, todėl yra idealus ilgalaikis sprendimas vėdinimo ar oro kondicionavimo įrangos izoliacijai viešuose pastatuose, pavyzdžiui, mokyklose, ligoninėse, senelių namuose, biuruose ir oro uostuose, taip pat mechaninių sistemų apsaugai farmacijos ar maisto pramonėje. AF/ArmaFlex yra premium segmento antikondensacinė izoliacija su Microban technologija.

Triguba apsauga:

AF/ArmaFlex premium antikondensacinė izoliacija su Microban technologija yra profesionali lanksti izoliacija, užtikrinanti patikimą ir nuolatinę kondensato kontrolę. Optimalus labai mažo šilumos laidumo ir ypač didelio atsparumo vandens garų perdavimui derinys apsaugo nuo ilgalaikių energijos nuostolių ir vandens garų patekimo bei sumažina korozijos riziką po izoliacijos sluoksniu.

AF/ARMAFLEX su aktyvia MICROBAN antimikrobine apsauga:

EPA (JAV Aplinkos apsaugos agentūros) tyrimas rodo, kad kondicionuojamų patalpų terpė dažnai yra palanki mikrobams ir bakterijoms. Patalpų oras gali būti užterštas net 10 kartų daugiau nei lauko oras. Mikrobų tarša yra pagrindinis patalpų oro taršos elementas. Mikrobai, kuriuos galima rasti ŠVOK sistemose ir ant jų, apima dėmes ir kvapą sukeliančias bakterijas, pelėsį ir miltligę. Vėliau šie mikrobai į patalpų orą išskiria sporas, ląsteles, fragmentus ir lakiuosius organinius junginius (LOJ), taigi gali prisidėti prie gerai žinomo sergančiųjų pastato sindromo. Pelėsiai ir miltligė papildomai skatina biologinį ar cheminį medžiagų skaidymąsi. AF/ArmaFlex premium antikondensacinė izoliacija su Microban technologija tinka tiek maisto gamybos pramonės įmonių įrangai izoliuoti tiek viešos paskirties objektams (pvz. baseinų įrangai, sporto klubuose esantiems ortakiams).

ArmaFix AF neturintys analogų inovatyvūs vamzdžių laikikliai skirti naudoti su AF/ArmaFlex izoliacija skirti greitam ir patogiam montavimui. ArmaFix AF vamzdžių atramose yra specialūs PET medžiagos segmentai, jie laiko vamzdį ir yra kartu įterpti į AF/ArmaFlex uždarų porų izoliacinę medžiagą. Atramą iš išorės apsaugo du išoriniai korpusai pagaminti iš aliuminio lakšto. AF/ArmaFlex lipnios juostos pjūvis užtikrina greitą montavimą ir užkerta kelią šiluminių tiltelių ir kondensato atsiradimui.

Metaliniai vamzdžių laikikliai yra silpnoji izoliuojamos inžnerinės sistemos vieta. Jei vamzdis nėra termiškai izoliuotas nuo vamzdžio laikiklio, atsiradus šiluminiams tilteliams gali susidaryti kondensatas laikiklių įrengimo vietose. Neizoliuoti laikikliai padidina energijos nuostolius sistemoje, taip pat išauga korozijos po izoliacijos sluoksniu rizika. Ko pasekoje gali prireikti keisti brangiai įrengtus inžinerinių sistemų vamzdynus. Norėdami išvengti šilumos tiltelių, tiesioginio kontakto tarp vamzdžio ir laikiklių naudokite ArmaFix AF vamzdžių atramas su AF/ArmaFlex izoliacija. ArmaFix AF vamzdžių atramos, kartu su AF/ArmaFlex izoliacija yra puikus inžinierinis sprendimas šildymo ir šaldymo sistemų efektyviam darbui.

AF/ArmaFlex techninė informacija PDF formatu: