Arma-Chek Silver premium izoliacija su aliuminio laminato danga

Arma-Chek Silver premium kokybės Armaflex izoliacija vamzdžiams sukurta greitam ir patogiam montavimui. Izoliacijos išskirtinės savybės - ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra bei valymas, kas yra aktualu maisto pramonės gamybos įmonėms. Arma-Chek Silver yra dangų sistema susidedanti iš dvigubo aliuminio laminato sluoksnio, padengtu specialia apsaugos sistema nuo UV spindulių ir viršutinio PVC dangos sluoksnio kuris apsaugo nuo mechninio poveikio. Armaflex mikroporinės struktūros izoliaciją dengianti sidabro spalvos UV atspari aliuminio laminato danga yra atspari mechaniniam poveikiui, taip pat pasižymi liepsną stabdančiomis savybėmis. Arma-Chek Silver sistema gali būti naudojama izoliuojant ŠVOK ir šaldymo sistemas tiek pastatų viduje tiek išorėje.

Arma-Chek Silver izoliacijos apsauga nuo UV ir mechaninio poveikio

Izoliacinės sistemos pagrindas yra aukštos kokybės premium segmento AF/Armaflex izoliacija kartu su UV spinduliuotei atsparia aliuminio laminato apdaila estetinėms vidaus ir lauko instaliacijoms. Produktas taupo montavimo laiką, naudodamas iš anksto padengtą sistemą, palyginti su tradicine danga. Be to, kevalai vamzdžiams yra su tangentiniu pjūviu ir lipnia juosta, kad būtų užtikrintas geresnis sukibimo saugumas.

Atsparumas UV spinduliams

Arma-Chek Silver atsparumas UV spinduliams yra nuolat tikrinamas naudojant Weather-O-Meter įrangą pagal ISO 4892 standartą. Mėginiai mažiausiai 15000 valandų yra veikiami imituoto oro, o tai prilygsta maždaug 15 metų lauko naudojimui centrinėje Europoje.

Techninės savybės:

  • Izoliacija ir apsauginė danga viename gaminyje;
  • Taupo montavimo laiką;
  • Lengva valyti;
  • Visa sistema su juostomis, alkūnėmis, trišakiais visiems diametrams;
  • Geras cheminis atsparumas;
  • Reakcijos į ugnį klasifikacija pagal pagal EN 13823 ir EN ISO 11925-2 standartą AF/Armaflex (AF) kevalai CL-s3, d0, AF/Armaflex (AF) lakštai 13-25 mm C-s3, d0, AF/Armaflex (AF) lakštai 32-50 mm D-s3, d0, Armaflex ACE pagrindu (ACE) lakštai ir kevalai E;
  • Reakcija į ugnį testuota pagal EN 13823 ir EN ISO 11925-2 standartą;
  • Darbinė temperatūra nuo -25°C iki +110°C;
  • μ ≥ 15,000λ

Peržiūrėkite vaizdo įrašą skiltyje ir pamatykite skirtumą!

 

Arma-Chek Silver techninė informacija PDF formatu: