Arma-Chek Wrap

Arma-Chek Wrap – naujos kartos lanksti danga izoliacijos apsaugai

Arma-Chek Wrap – naujos kartos lanksti danga izoliacijos apsaugai

Su Arma-Chek Wrap danga, apsaugoti techninę izoliaciją nuo mechaninio ir atmosferos poveikio dabar tapo dar lengviau ir greičiau. Arma-Chek Wrap naujos kartos lanksti danga izoliacijos apsaugai yra savaime vulkanizuojanti danga, kurios montavimui nereikia jokių papildomų klijų ar juostos. Ši medžiaga apvyniojama aplink izoliuotą paviršių perdengiant dangos kraštus minimum 20 mm atstumu iš naujo sluoksnio. Savaime vulkanizuojančios medžiagos savybės užsandarina sujungimo vietas, sukurdamos saugų ir vientisą apsauginės dangos sluoksnį. Tinka naudoti požeminiuose ir povandeniniuose įrenginiuose, vamzdynuose. Arma-Chek Wrap yra įvairių ritinių ilgio ir pločio, todėl dangą lengva supjaustyti pagal reikiamą dydį.

Greitas ir lengvas įrengimas

Lengviau būti negali: su Arma-Chek Wrap danga reikia tiesiog apvynioti izoliuotą vamzdį su 20 mm prasikeičiančiu dangos žingsniu. Dėka savaiminio vulkanizavimo proceso medžiaga sukimba su izoliacijos paviršiumi be jokių tolesnių veiksmų. Geriausia dalis: savaiminio vulkanizavimo procesas prasideda ne iš karto, instaliacija vis tiek gali būti koreguojama per 10–20 minučių po Arma-Chek Wrap dangos įrengimo. Peilis ar žirklės yra viskas jums reikia montavimui.

Aukštas mechaninis atsparumas

Arma-Chek Wrap lanksti danga izoliacijos apsaugai – siūlo tobulą didelio lankstumo ir mechaninio stiprumo kombinaciją. Skirtingai nuo metalinių antdėklų sistemos, lanksti medžiaga atsistato po mechaninio smūgio ir nepalieka jokių įlenkimų, kurie gali sukelti suspaudimą izoliacijos sluoksnyje ir to pasekoje gali atsirasti kondensatas ant vamzdžio.

Vietos taupymas

Itin lanksti danga leidžialengvai pritaikyti net ir ankščiausiose erdvėse, sudėtingose pastatų inžnerinėse sistemose. Dar daugiau: kaip juoda dengiamoji medžiaga puikiai absorbuoja šilumą, todėl gali būti taikomi plonesni izoliacijos storiai siekiant išvengti kondensacijos.

Puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis

Arma-Chek Wrap lanksti danga izoliacijos apsaugai yra atspari UV spinduliams ir tinka naudoti lauko sąlygomis. Ji yra atspari lietui ir daugumai cheminių medžiagų. Ši danga yra skirta apsaugoti izoliuotus vamzdžius, ortakius, alkūnes, flanšus ir trišakius. Arma-Chek Wrap yra universali danga ir gali būti įrengiama ant įvairių antikondensacinės izoliacijos paviršių. Tai yra idealus sprendimas, kai reikia greito įrengimo ir greito pataisymo.