AF/ArmaFlex Evo. Saugiausia visų laikų elastomerinė izoliacija

AF/ArmaFlex Evo. Saugiausia visų laikų elastomerinė izoliacija

Sveiki atvykę į kitą evoliucijos lygį su AF/AmaFlex Evo technologija

Izoliacija yra mūsų aistra. Inovacijos yra mūsų DNR. AF/ArmaFlex yra etalonas mūsų pramonėje ir tai atspindi daugiau nei 40 metų tyrimų ir plėtros, klientų patirtį ir pasitikėjimą. Šiandien, kai pristatome naująjį AF/ArmaFlex Evo, istorija susitinka su ateitimi. 50 procentų mažiau dūmų gaisro atveju – saugiausia AF/ArmaFlex kada nors. B/BL -s2,d0 atsparumo ugniai klasė – tai aukštesnė priešgaisrinė sauga. Mes praleidžiame 90 procentų savo laiko pastatuose ir štai kur 90 procentų gaisrų kyla. Pastatų gaisrų metu, dūmai plinta labai greitai, mažindami matomumą, blokuoja išėjimų ir gelbėtojų maršrutus. AF/ArmaFlex Evo išskiria 50 procentų mažiau dūmų nei įprastos lanksčios mikroporinės sintetinio kaučiuko izoliacinės medžiagos, taip suteikiant gyventojams daugiau laiko pabėgti ir leisti gelbėtojų komandoms patekti į pastatą efektyviai. AF/ArmaFlex Evo saugiausia visų laikų elastomerinė izoliacija.

AF/ArmaFlex Evo. Jūsų saugumas yra mūsų prioritetas

Kai tradicijos susitinka su ateitimi, vystosi nauji produktai ir technologijos. AF/ArmaFlex Evo saugiausia visų laikų elastomerinė izoliacija yra mūsų paveldo produktas. Itin lanksti izoliacinė medžiaga su integruotu garų barjeru sukėlė revoliuciją izoliacijos pramonėje. Šiandien mes siūlome visą spektrą sprendimų, pagrįstų šia naujove:

Priešgaisrinė sauga B/BL -s2,d0

Armacell koncernui – maksimalus saugumas ir patikimumas yra svarbiausia. AF/ArmaFlex Evo padidina priešgaisrinės saugos lygį pastatuose. Liepsnos ir dūmų rizikos sumažinimas gaisro metu pagerina matomumą ir kvėpavimą, taigi pratęsia laiką saugiam pastato evakavimui.

Antimikrobinė apsauga MICROBAN

AF/ArmaFlex Evo yra su integruota Microban technologija. Šie antimikrobiniai priedai suteikia aktyvią apsaugą nuo kenksmingų bakterijų, pelėsio ir miltligės. Armacell yra vienintelis antikondensacinės izoliacijos gamintojas, kurio techninė izoliacija siūlo įntegruotą antimikrobinę apsaugą.

Izoliacijos sluoksnio storis – maksimalus saugumas

Suprojektuoti AF/ArmaFlex Evo vamzdžių izoliacijos kevalų sienelių storiai garantuoja patikimą kondensato kontrolę skirtingų dydžių vamzdžiams nustatytomis projektavimo sąlygomis. Tai labai palengvina skaičiavimus projektuotojams ir užtikrina maksimalų patikimumą, kad būtų išvengta kondensacijos ir energijos nuostolių.

Vienas sprendimas – patikima sistema

AF/ArmaFlex Evo yra daugiau nei juodas vamzdelis ar lakštas. Armacell siūlo sprendimus, kai atskiri komponentai nepriekaištingai dera tarpusavyje ir yra išbandomi kaip sistema. ArmaFix AF vamzdžių atramos, ArmaFlex Protect pasyviosios priešgaisrinės saugos sprendimas, lanksčiai dengtas Arma-Chek du viename produktai ir ArmaFlex klijai papildo ir stiprina sistemą, kad garantuotų ilgalaikį funkcionalumą.

10 metų pratęsta garantija

Siekdami užtikrinti, kad AF/ArmaFlex produktai būtų montuojami profesionaliai, sukūrėme unikalią koncepciją: apmokyti ArmaFlex montavimo partneriai gali būti sertifikuoti Armacell ir gauti pratęstą iki 10 metų garantiją AF/ArmaFlex gaminiams konkretiems projektams. Daugelyje Europos šalių šis sertifikatas įsitvirtino kaip kokybės antspaudas.