Armaflex izoliacijos įrengimas

Armaflex montavimo instrukcijos skirtos greitam ir kokybiškam kaučiuko izoliacijos montavimui. Specialiai sukurti įrankiai ir klijų pompos padeda greitai ir efektyviai įrengti izoliaciją taip sumažinant įrengimo darbų kaštus. Armaflex montavimo instrukcijos padės įrengti izoliaciją pagal gamintojo rekomendacijas, kad galutinis rezultatas būtų nepriekaištingas ir turėtų ilgą eksploatavimo laikotarpį.

Darbas su Armaflex kaučiuko izoliacija:

• Naudokite geros kokybės įrankius, ypač aštrų peilį, šviežius Armaflex klijus, valiklį ir gerą šepetį.

• Ovalūs kevalai visada turi būti pjaunami iš plokščios pusės.

• Naudokite švarius Armaflex izoliacijos lakštus ir kevalus vamzdžiams – ant paviršiaus neturi būti dulkių, nešvarumų, aliejaus ar vandens, jei yra, nuvalykite Armaflex valikliu.

• Naudokite tinkamų matmenų medžiagą. Niekada netraukite klijuotų jungčių, atlikdami sandarinimą, visada suspauskite jas kartu.

• Niekada neizoliuokite veikiančių įrenginių ir sistemų. Palaukite 36 valandas prieš pradedant naudoti ką tik izoliuotus vamzdynus ir įrengimus – klijai visiškai sukietėja praėjus paminėtam terminui.

• Armaflex lipnios juostos naudojimas yra sąlyginis priklausomai nuo izoliuojamo objekto. Armaflex lipni juosta neturėtų būti naudojama kaip vienintelis tvirtinimo elementas galinėms ir išilginėms jungtims bei siūlėms. Jei reikia, ji turėtų būti naudojama tik alkūnėms ir siūlėms, kurios anksčiau buvo suklijuotos Armaflex klijais ir tik po 36 valandų, kad klijų tirpiklis visiškai išgaruotų.

• Armafinish 99 dažus galima tepti iškart po izoliacijos įrengimo, o antrasis dažų sluoksnis turėtų būti padengiamas per 7 dienas, kad būtų užtikrinta apsauga nuo UV spindulių.

Čia galite rasti visą reikalingą informaciją apie Armaflex izoliacijos montavimą: