KAIMANN KAIFLEX lanksti elastomerinė izoliacija šaldymo vamzdynams

Kaiflex lanksti uždarų mikroporų gumos izoliacija patikimai apsaugo nuo kondensato susidarymo ir sumažina energijos nuostolius. Į izoliacijos mikroporinę struktūrą įtraukus vandens garų barjerą, Kaiflex gali efektyviai pašalinti vandens garų migraciją ir išlaikyti puikų našumą per visą sistemos eksploatavimo laiką. Kaiflex asortimente yra vamzdžių kevalų, ritinių ir lakštų, skirtų naudoti oro kondicionavimo, šaldymo, atšaldyto vandens, šildymo ir karšto vandens vamzdynuose bei oro paskirstymo kanaluose.

Kaimann Kaiflex ST techniniai ypatumai

Kaimann Kaiflex lanksti elastomerinė izoliacija šaldymo vamzdynams yra universali izoliacija, turinti pastovias ir patikimas technines vertes. Kaiflex ne tik neleidžia susidaryti kondensacijai ir taupo energiją, bet ir atlieka akustinę funkciją, sugeria garsą ir slopina ortakio sienelių vibraciją. Kaiflex su standartiškai integruota antimikrobine apsauga ir BL-s3, d0 atsparumo ugniai klase yra uždarų mikroporų sintetinio kaučiuko izoliacija, kurioje visiškai nėra dulkių ir skaidulų. Kaiflex izoliacija gali būti naudojama bet kokio tipo viešuose, komerciniuose ar pramoniniuose pastatuose nepakenkiant sveikatai ar aplinkai.

Kaiflex ST ir Kaiflex STplus - puikus atsparumas ugniai ir didelis šiluminis efektyvumas

Kaimann Kaiflex lanksti elastomerinė izoliacija

Kaiflex ST / STplus yra elastomerinė izoliacinė medžiaga, kuri patikimai apsaugo nuo kondensato susidarymo ir mažina energijos nuostolius. Euroklasė B-s3, d0 pagal DIN EN 13501-1 standartą garantuoja labai aukštą saugos lygį gaisro atveju. Dėl savo garsą sugeriančių savybių, struktūros be dulkių ir skaidulų, antimikrobinių savybių, Kaiflex ST / STplus izoliacija ypač tinkama naudoti viešuose ir pramoninės paskirties pastatuose.

Kaiflex STplus vamzdžių kevalai yra patogaus ilgio - 1,20 m. Taigi izoliacinę medžiagą galima lengvai gabenti, laikyti ir efektyviai montuoti.

 • Reakcijos i ugnį sertifikuota klasė 0;
 • Euroklasė BL-s3, d0 pagal DIN EN 13501-1, kad būtų užtikrinta papildoma sauga gaisro metu;
 • Mažina energijos nuostolius, λ ≤0,034 W/(m·K) esant 0 °C;
 • Integruotas garų barjeras, užtikrinantis ilgalaikę apsaugą nuo korozijos, μ ≥ 10000;
 • Atsparumas mikrobų augimui, be dulkių ir skaidulų;
 • Patikima izoliacinė medžiaga, tinkanti naudoti viešuose pastatuose.

Kaiflex EF - puikios eksploatacinės savybės ir energijos taupymas

Kaimann Kaiflex EF kaučiukinė izoliacija

Kaiflex EF izoliacijos techniniai paramertrai buvo atnaujinti, kad atitiktų specifinius sparčiai augančius komercinių ir visuomeninių pastatų reikalavimus ŠVOK sistemose, kuriose mažesnis energijos sunaudojimas yra prioritetas. Pasiekta B-s3 gaisro klasifikacija pagal Europos DIN EN 13501-1 standartą, struktūra be dulkių ir skaidulų leidžia Kaiflex EF izoliaciją naudoti bet kokio tipo visuomeniniuose, komerciniuose ar pramoniniuose pastatuose nedarant poveikio sveikatai ar patalpų oro kokybei

Kaimann Kaiflex EF techniniai ypatumai

Kaiflex EF pagaminta naudojant nusistovėjusią ir patikrintą technologiją. Kaiflex EF yra aukščiausio lygio kokybės, patvari ir patikima izoliacija, tiekiama kevalais vamzdžiams ir izoliacijos dembliais.  Kaiflex EF skirta naudoti oro kondicionavimo, šaldymo, atšaldyto  vandens, šildymo ir karšto vandens vamzdynuose ir oro paskirstymo ortakiuose.

 • Uždara ląstelių struktūra su įmontuotu vandens garų barjeru;
 • Atspari korozijai;
 • Puikios šiluminės vertės sumažina energijos nuostolius;
 • Labai lanksti, be dulkių ir skaidulų;
 • Integruotas atsparumas mikrobų augimui.