Izoliacijos storio apskaičiavimas

Visada padėsime išsirinkti Jums tinkamą Armacell GmbH gaminamą Armaflex izoliaciją. Izoliacijos parinkimui naudojame naujausią programinę įrangą, kurios pagalba savo klientams parenkame optimaliausius produktus. Norint apskaičiuoti izoliacijos storį, reikia žinoti: maksimalią linijos temperatūrą, aplinkos temperatūrą, santykinę drėgmę. Su izoliacijos parinkimo programa galima nustatyti ir kontroliuoti ne tik minimalų izoliacijos storį, reikalingą kondensato kontrolei, bet ir: paviršiaus temperatūros kontrolę, temperatūros pokyčius tekančioje ir nejudančioje terpėje, vandens vamzdžių užšalimo laiką. Tikslus izoliacijos storio apskaičiavimas yra svarbus todėl, kad tiksliai parinkus reikalingą izoliaciją ir storį gaunamas ekonomiškiausias ir turintis trumpiausią atsipirkimo periodą sprendimas. Tačiau vien programinės įrangos nepakanka izoliacijos parinkimui - labai svarbi yra UAB AQUA CENTRUM sukaupta praktinė patirtis dirbant su įvairaus sudėtingumo projektais pradedant nuo lietaus nuotekų vamzdynų izoliavimo ir baigiant -196 °C helio dujų vamzdynų izoliacijos parinkimu.

Bendradarbiaujame su architektais, inžinerinių sistemų montavimo įmonėmis

Architektams, projektavimo ir izoliacijos įrengimo įmonėms padedame parinkti reikiamą izoliacijos rūšį, izoliacijos storį, parengiame pasiūlymus izoliacijai įsigyti. Taip pat patikriname jau padarytus projektus izoliavimo darbams atlikti. Izoliacijos montavimo įmonėms paruošiame komercinius pasiūlymus su įvairiomis komplektuojančiomis medžiagomis ir paskaičiuojame jų kiekius. Daug įmonių neįvertina, kad klijai, lipnios juostos, įvairios apsauginės dangos sudaro nemažą kaštų dalį izoliacijos įrengimo sąmatose ir taip gali patirti didelių nuostolių. Bendradarbiaujant su statybos ir inžinerinių sistemų įrengimo įmonėmis sukaupėme daug patirties, parenkant ir ištaisant izoliacijos parinkimo klaidas jau parengtuose projektuose, taip padėdami užsakovams sutaupyti daug lėšų ir išvengti pakartotinių izoliacijos įrengimo darbų ir medžiagų pirkimo.

Kadangi izoliacijos parinkimas, arba esamų projektų patikrinimas ir koregavimas yra daug laiko ir įvairių dokumentų bei sertifikatų reikalaujantis procesas - tai yra mokama paslauga. Perkant izoliaciją suma išleista izoliacijos parinkimui išminusuojama iš izoliacijos pirkimo sąskaitos.

Nauja paslauga

UAB AQUA CENTRUM pradėjo teikti naują paslaugą – įvairių sintetinės gumos gaminių apdirbimas ir specializuotų gaminių užsakomoji gamyba. Apdirbamos medžiagos: mikroporinis sintetinis kaučiukas, mikroporinis polietilenas, mikroporinis poliuretanas, silikoninis putplastis, įvairios struktūros gumos gaminiai arba kliento pateiktos medžiagos.

Daugiau informacijos meniu juostoje: KAUČIUKO PJAUSTYMAS

Armacell calculation program

 

Paslauga Izoliacijos parinkimas iki 10 pozicijų Izoliacijos parinkimas virš 10 pozicijų
Armaflex 250 eur plius PVM 500 eur plius PVM
Pastaba* Perkant izoliaciją suma išminusuojama iš apskaičiuotos sąmatos

Antikondensacinės izoliacijos storio apskaičiavimas ir kitos parinkimo paslaugos nemokamai atliekamos tik įmonėms turinčioms pirkimo-pardavimo sutartis ir perkančioms iš UAB AQUA CENTRUM kaučiuko izoliaciją ir montavimo priedus.