Aukščiausios kokybės inžneriniai produktai šildymo ir šaldymo sistemoms

Armaflex sintetinio kaučiuko izoliacija gamybos ir maisto pramonės įmonėse

Armaflex izoliacija gamybos ir maisto pramonės įmonėse. Procesų pramonės įranga, įskaitant vamzdynus, ortakius, talpas, vožtuvus ir flanšus turėtų būti izoliuoti, kad garai, karštas vanduo, karštos dujos arba šalti skysčiai ir skystos dujos būtų transportuojami nustatytomis temperatūrinėmis sąlygomis. Elastomerinė sinetinio kaučiuko izoliacija skirta tiek aukštos, tiek žemos temperatūros procesams. Armaflex antikondensacinės izoliacijos kevalai arba lakštai gali būti naudojami siekiant sumažinti šilumos nuostolius. Tai pat pagerinti proceso efektyvumą, kondensato kontrolei ir apsaugai nuo mechaninio poveikio. Izoliuojant vamzdynus Armaflex izoliacija gamybos ir maisto pramonės įmonėse, maisto ir gėrimų gamybos vietose yra svarbu užtikrinti, kad izoliacija būtų saugi, be dulkių, mikropluoštų, pelėsių ir kitų teršalų. Kad užkirsti kelią pavojingų pelėsių ir bakterijų augimui yra ypač svarbu, kad visi paviršiai maisto gamybos vietose, įskaitant atvirą izoliacijos paviršių, turi būti lengvai valomi ir prižiūrimi. Mikroporinė sintetinio kaučiuko izoliacija Armaflex su Microban technologija turi natūralų pranašumą prieš atvirų porų izoliacines medžiagas. Ji gali būti padengta papildomu valomu paviršiumi tokiu kaip Arma-Chek Silver ar Armaflex Armafinish99 dažais.

Šaldymas, atšaldytas vanduo ir kondicionieriai

Atšaldyto vandens oro kondicionavimo sistemos yra naudojamos prekybos centruose, pramonės įmonėse ir komercinių biurų pastatuose. Sistemos pumpuoja vėsų vandenį į vėsinimo įrenginius ir atgal į aušintuvus per tiekimo ir grįžtamuosius vamzdynus uždaroje grandinėje, kad įrenginiai paskirstytų vėsų orą pastato viduje. Panašiai šaldymo ir dujų pagrindu oro kondicionavimo sistemos vamzdynais tiekia šaltnešį per uždarą kilpą, įskaitant kompresorius, kondensatorius, išsiplėtimo vožtuvus ir garinimo rites. Pramonės ir komerciniams pastatams su dideliais aušinimo pajėgumų poreikiais, šaldymo ir oro kondicionavimo sistemos sudaro didelę dalį bendros energijos sąnaudų.

Reikšmingas kaštų mažinimas – tai teisingas mikroporinės kaučiuko izoliacijos įrengimas, kuris taip pat leidžia žymiai pagerinti sistemos efektyvumą, šiluminės savybes ir atlieka kondensato prevenciją. Drėgmė kondensuojasi iš oro ant šaltų vamzdžių paviršių ir jo lašai gali sugadinti aplinkines medžiagas ir įrangą. Neteisingas atvirų arba iš dalies atvirų porų izoliacijos pasirinkimas turi brangiai kainuojančias pasekmes. Atviros poros greitai tampa prisotintos vandens garais ir praranda savo šilumines savybes, leidžia kondensatui kauptis po izoliacijos sluoksniu. Kai drėgmė įsiskverbia į izoliacinę medžiagą per plyšius ar skyles didėja efektyvumo nuostoliai. Vyksta sparti korozija, pelėsių augimas o galiausiai sutrumpėja ir įrangos tarnavimo laikas. Armaflex lankstūs, uždarų mikroporų izoliacijos produktai, tokie kaip AF/ Armaflex, užkirs kelią tokiam drėgmės patekimui dėl geresnių vandens garų difuzijos atsparumo rodiklių, kurių vertė ≥10 000 μ (mu vertė). Armaflex suteikia vientisą barjerą, kuris neleidžia vandens garams patekti po izoliacijos sluoksniu ir dėl to Armaflex izoliacijai nėra reikalingas išorinis aliuminio folijos garų barjeras, kuris naudojamas su mineraline vata arba fenolinėmis putomis.

Kodėl yra svarbu įrengti Armaflex izoliaciją?

Nepakankama izoliacija ar jos nebuvimas yra pagrindinė energijos eikvojimo priežastis. Uždarų porų sintetinio kaučiuko izoliacija apsaugo vamzdynus ir sistemas, didina jų efektyvumą ir eksploatavimo trukmę.

Izoliuoti vamzdynus ir gamybos įrangą yra svarbu dėl daugelio priežasčių:

  • Energijos ir sąnaudų taupymas;
  • Kondensato kontrolė;
  • Apsauga nuo užšalimo;
  • Personalo ir įrangos apsauga;
  • Triukšmo mažinimas.

Įrengta kaučiuko izoliacija žymiai sumažina energijos sąnaudas

Daugeliu atvejų suma išleista izoliacijos įrengimui atsiperka per tris mėnesius. Be to, nuo to laiko, kai buvo įrengta izoliacija susigrąžintos santaupos tęsiasi, tuo pačiu padidindamos pramonės įmonių pelną, metai iš metų, per visą izoliacijos eksploatavimo laikotarpį.