Caleffi XF pusiau automatinis savaime išsivalantis magnetinis filtras

Naujas magnetinis nešvarumų atskyrimo filtras Caleffi XF

Naujas magnetinis nešvarumų atskyrimo filtras Caleffi XF neprilygstamam sistemos valymui.

Caleffi XF savaime išsivalantis magnetinis filtras sukurtas šilumos siurblių ir dujinių katilų šilumokaičių apsaugai. Kas yra Caleffi XF? Kito lygio nešvarumų atskyrimo filtras šildymo ir vėsinimo sistemoms. Dvigubas filtravimo efektas leidžia surinkti daleles, kurios yra du kartus mažesnės už tas, kurias sulaiko dauguma šiuo metu rinkoje esančių filtrų, ir jas pašalinti, laikui bėgant išlaikant filtro efektyvumą.

Kodėl verta įrengti Caleffi XF?

Siekiant apsaugoti įvairius šildymo ir (arba) vėsinimo sistemos komponentus, ypač jei yra sumontuotas šilumos siurblys. CALEFFI XF apsaugo nuo vožtuvų veikimo sutrikimų, šilumokaičių užsikimšimų ir siurblių užstrigimo, taip išvengiant nepatogumų dėl mažesnio šilumokaičio efektyvumo.

Kaip veikia Caleffi XF?

Caleffi XF savaime išsivalantis magnetinis filtras atskiria nešvarumus sistemoje tiesiai nuo pirmosios sistemos cirkuliacijos pradžios. Didelis filtravimo paviršius ir priemaišų atskyrimas dekantavimo sistemos pagalba taip pat sumažina tinklelio užsikimšimo problemą. Sistemos vanduo apdorojamas trimis skirtingais etapais: pradinis atskyrimo tinklelis, centrinis magnetas ir išėjimo filtras. CALEFFI XF nuolat saugo šilumos siurblių ir dujinių katilų įrenginius ir šilumokaičius nuo bet kokių priemaišų, susidarančių hidraulinėje grandinėje. Jis gali būti pritaikytas horizontaliam arba vertikaliam montavimui. Vidiniai valymo šepečiai leidžia atlikti techninę priežiūrą neišjungiant įrenginio.